ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים באופקים

נשפך לכם אוכל על השטיח והכתם לא יורד? זה הזמן לעשות ניקוי שטיחים באופקים. המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר של ניקוי שטיחים באופקים והאם צריך לקחת עד המפעל או שאפשר להביא את מנקה השטיחים לבית שלכם. בנוסף נעזור לכם לערוך השוואת מחירים כדי לוודא שתשיגו את המחיר הטוב ביותר.

ניקוי שטיחים באופקים השוואת מחירים

בכל הנוגע למחירים חשוב מאוד להבין שיש מספר פרמטרים שקובעים את המחיר. מעבר לפרמטרים האלו יש לדעת שגם כל בעל מקצוע יכול לתמחר את העבודה בצורה שונה, ולכן השלב הראשון שצריך לעשות כשמשווים מחירים לניקוי שטיח באופקים הוא קודם כל להבין איזה שטיח יש ברשותנו (פרווה, טריקו, משי וכו'). כעת לאחר שהבנו מה השטיח שעלינו לנקות אנו צריכים לקבל מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים עבור הניקוי הספציפי הזה.

 

לשם כך נבנתה המערכת החכמה של טופ שטיחים. באמצעות פנייה למערכת שלנו (בטלפון או בטופס) תקבלו מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע באופקים והסביבה אשר כל אחד מהם יציע לכם מחיר אחר. השוו בין ההצעות שתקבלו, בחרו בהצעה הטובה ביותר וחסכו בעלויות. 

 

ניקוי שטיחים באופקים

מה המחיר של ניקוי שטיחים באופקים

אנו גם עשינו ממוצע של עלות העבדוה לניקוי שטיחים באופקים וזה המחיר הממוצע שיצא לניקוי שטיח שאגי שהוא השטיח הנפוץ ביותר. אם יש לכם שטיח אחר תוכלו לראות מחירים במחירון ניקוי שטיחים. שימו לב שהמחיר הוא למ"ר אז המחיר הסופי יהיה תלוי בגודל השטיח שלכם.

 

מחיר ממוצע לניקוי שטיח שאגי למ"ר

מחיר ממוצע לניקוי שטיח שאגי למ"ר: 75 ₪

טווח מחיר גבוה 90 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

שאלות נפוצות

הוספנו לכם כמה שאלות נפוצות מהגולשים שלנו בנושא ניקוי שטיחים באופקים:

כמה עולה ניקוי שטיח באופקים?

המחיר של ניקוי שטיח באופקים משתנה בהתאם לסוג השטיח והגודל שלו כפי שכתבנו בעמוד.


כל כמה זמן צריך לנקות שטיח?

לרוב כל שנה מומלץ לנקות שטיח על מנת שלא יצבור יותר מדי אבק.


ניקוי שטיחים בבית או במפעל?

כשעולה השאלה האם מומלץ לנקות שטיחים בבית או במפעל יש כמה דברים שצריך לבחון. ראשית, צריך לבדוק את סוג הלכלוך. במקרים בהם מדובר בניקוי אבק או בכתם פשוט אין צורך לשלוח את השטיח עד למפעל וניתן לעשות את הניקוי בבית, איך אם מדובר בכתם שדורש תשומת לב גדולה יותר זה הזמן לקחת אותו למפעל.

 

שנית צריך לבדוק איזה סוג שטיח זה. אם מדובר בשטיח שמועבר בדורות או שטיח עדין ויקר יותר, זה עוד סימן שצריך לקחת אותו שמפעל לניקוי שטיחים. התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נעזור לכוון אתכם לשירות הנכון ביותר עבורכם.