ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים באשדוד

באמצעות טופ שטיחים תוכל להזמין שירותי ניקוי שטיחים באשדוד מסוגים שונים ולמצוא חברה אשר מגיעה עד בית הלקוח. בעזרת פורטל טופ שטיחים תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהמשיך הלאה עם החברה שסיפקה את ההצעה המשתלמת ביותר.

מצאו חברת ניקוי שטיחים באשדוד

כיום יש מגוון רחב של טכניקות אשר משמשות לצורך ניקוי של השטיח. שיטת הניקוי תיבחר בדרך כלל רק כאשר החברה תבין לעומק מה סוגי הכתמים שנדרש להסיר מהשטיח וכמובן מה הוא סוג השטיח שלכם.

לא כל חברת ניקוי שטיחים באשדוד תספק שירות ניקיון לכל סוג של שטיח וכאן בדיוק הפורטל שלנו נחלץ לעזרתכם. אנו נדאג לכך שרק חברות ניקוי שטיחים אשר מבצעות את פעולת הניקוי שחיפשתם יחזור אליכם עם הצעות מחיר, מה שמקצר ומייעל את תהליך החיפושים.

ניקוי שטיחים באשדוד

כמה עולה לנקות שטיחים מקיר לקיר?

אחד השירותים המבוקשים כיום הוא השירות של ניקוי שטיח מקיר לקיר. בבתים גדולים וגם במשרדים ניתן למצוא שטיחים לאורך הרצפה אשר נפרשים מקיר לקיר. המחירים של ניקוי שטיחים מקיר לקיר בדרך כלל נעים בין 20 ש"ח למטר רבוע ל30 ש"ח למ"ר.

מחיר ממוצע לניקוי שטיח מקיר לקיר (מ"ר)

מחיר ממוצע לניקוי שטיח מקיר לקיר (מ"ר): 25 ₪

טווח מחיר גבוה 30 ₪

טווח מחיר נמוך 20 ₪

ניקוי שטיחים עצמאית לעומת ניקוי ע"י חברה

חלק גדול מהאנשים מעוניים לבצע את תהליך הניקוי של השטיח בכוחות עצמו ולמעשה לוותר על השירות של חברה מקצועית. אין ספק שניקוי השטיחים בעצמכם יכול לחסוך לכם כמה מאות שקלים אך חשוב לדעת שבמקרים רבים ניקוי עצמאי ולא מקצועי יכול לגרום לנזקים בשטיח שלא ניתן לתקן בהמשך.

לחברות הניקיון יש מכונות מתקדמות אשר יכולות לינוק את הלכלוך ולעיתים במסגרת התהליך הן משלבות שימוש בחומרים מיוחדים המותאים לסוג השטיח לצורך הסרת כתמים, לכלוך ואבק שהצטבר לאורך השנים. במידה ומדובר באבק או חול - כנראה שתוכלו לנקות את השטיח בעצמכם באמצעות שואב אבק ביתי אך במידה ונדרש להסיר כתמים או לנקות את השטיח מלכלוך קשה שלא יורד בעזרת מגבון לח, נמליץ לכם להזמין שירותי ניקוי שטיחים על ידי חברות שזו עבודתן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

סוגי השטיחים שניתן לנקות דרכנו:

  • שטיחים פרסיים: בעת ניקוי שטיחים פרסיים נהוג לבצע הברשה באמצעות מכשירים מיוחדים שמוציאים את הלכלוך מתוך הסיבים תוך שימוש בסבון ומים.

  • שטיחים עשויים עבודת יד: כאשר מדובר בשטיחים עדינים מסיבים טבעיים, נדרש לבצע פעולות עדינות מאוד על מנת לא לפגוע בשטיח ולגרום לו נזק. בדרך כלל החברה תימנע מפעולות כמו קרצוף השטיח או שאיבה בעוצמות חזקות מדי.

  • ניקוי של שטיחי שאגי: שטיח שאגי הוא שטיח שעלות הניקוי שלו אינה זולה וזאת בשל העובדה שהוא צובר לא מעט לכלוך ואבק. על שיטות לניקוי שטיחי שאגי תוכלו לקרוא בקישור באתר שלנו.

  • ניקיון של שטיחי משי: נחשבים לעדינים מאוד ולכן כל שימוש בחומר לא נכון יכול לגרום נזקים רציניים לשטיח. לרוב מנקים שטיחים משי באמצעות ניקוי יבש אשר במסגרתו מחדירים חומרים מסוימים אל השטיח ולאחר מכן שואבים את החומר החוצה.

ניקוי שטיחים באשדוד עד בית הלקוח

מלבד העובדה שכולנו מעוניינים למצוא חברה מקצועית לצורך ביצוע ניקוי שטיחים באשדוד - כולנו מעוניינים לקבל שירות מהיר ונוח. העובדה שחברת הניקיון מגיעה עד עלינו ולמעשה מבצעת את תהליך הניקוי בתוך שטח הבית, היא למעשה יתרון של ממש.

תהליך ניקוי שטיח לוקח בדרך כלל מספר שעות ואינו מצריך הכנות מיוחדות בשטח הבית מלבד פינוי האיזור לצורך עבודה נוחה של בעל המקצוע. את התוצאות ברוב המקרים תוכלו לראות תוך כדי תהליך השאיבה והניקוי של השטיח וזאת מאחר והמכונה שואבת את הלכלוך באופן מהיר מה שמספק תוצאה מרשימה תוך דקות ספורות.

ניקוי שטיחים באזור אשדוד גם עבור משרדים

אם במשרדים שלכם יש שטיחים שהתלכלכו לאורך השנים, תוכלו להזמין שירות מקצועי לצורך ניקוי שלהם. בדרך כלל תהליך של ניקוי שטיחים במשרדים מצריך מעט היערכות מוקדמת מצד החברה כאשר נדרש לפנות את הרהיטים השונים מהאיזור על מנת לאפשר גישה נוחה עם מכשירי הניקוי. ניקוי שטיחים באזור אשדוד במשרדים ועסקים שונים לא רק משפרת את הנראות של המשרד אלא גם עוזרת למנוע הצטברות של חיידקים ולכלוך ועוזרת לשמירה על בריאותם של השוהים בו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה