ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים באשקלון

עוד פעם נשפך יין על השטיח? בעל החיים משיר את השערות ולא מצליחים להוציא אותן? הגיע הזמן להזמין ניקוי שטיחים באשקלון.  המשיכו לקרוא כדי להבין את המחירים של ניקוי שטיחים ואיך תוכלו לחסוך בעלויות עם השוואת מחירים.

כמה עולה ניקוי שטיח באשקלון?

המחיר של ניקוי שטיחים באשקלון תלוי בסוג השטיח שלכם אבל גם במנקה השטיחים עצמו. המחיר עבור שטיחים סטנדרטים הוא בין 40 -55 ש"ח למ"ר. אם יש לכם שטיח אחר תוכלו להסתכל במחירון ניקוי השטיחים שלנו.

 

מחיר לניקוי שטיחים סטנדרטיים באשקלון. המחיר המוצג הוא למ"ר

מחיר לניקוי שטיחים סטנדרטיים באשקלון. המחיר המוצג הוא למ"ר: 47 ₪

טווח מחיר גבוה 55 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

האם אפשר לנקות את השטיח לבד?

יש אפשרות לנקות את השטיח שלכם לבד בלי להיעזר בחברה חיצונית, אבל לרוב לא היינו ממליצים לעשות את זה אלא אם כן אתם ממש יודעים מה אתם עשים. כמובן שאין בעיה לשאוב את השטיח או להפוך אותו כדי להוציא לכלוך, אבל כשמדובר בניקוי רציני יותר חשוב להבין שכל שטיח מגיב בצורה שונה לחומרים שונים, ולכן פחות מומלץ לנקות בעצמכם במידה ואתם לא מכירים היטב את סוג השטיח.

 

ניקוי שטיחים באשקלון

השוואת מחירים בין מנקי שטיחים באשקלון

בטח שמתם לב שהמחיר של ניקוי שטיחים באשקלון תמיד בא בטווחים. למה זה? כי המחיר יכול להשתנות בין מנקי שטיחים אחד לאחר. זה אומר שבאמצעות השוואת מחירים תוכלו להוזיל את המחירים שלכם בקלות. איך אנחנו עוזרים לכם בזה? אתם רק צריכים להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו ואנחנו נדאג לחזור אליכם עם שמות ומספרי טלפון של 3 מנקה שטיחים בעיר. כל מה שתצטרכו לעשות זה לדבר איתם, לקבל הצעת מחיר ולחסוך. גם אם אתם לא גרים בדיוק באשקלון, אנחנו עובדים עם הרבה מנקי שטיחים בדרום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

הסירו כתמים מהשטיח שלכם

שטיחים נוטים לצבור הרבה לכלוכים. הם צוברים כתמים, לכלוכים, שיערות של בעלי חיים ובנוסף לכל כזה קשה לנקות אותו מיד והכתמים והלכלוכים נוטים להישאר עליו עד לניקוי רציני יותר. שטיח יכול להיות מלוכלך ומכותם אבל עם טיפול נכון וניקוי שוטף הוא יכול להיות אביזר שמאיר את הבית ונותן את התחושה הביתית הזו שכולנו מחפשים. הזמינו עוד היום ניקוי שטיחים באשקלון והרגישו בבית.

  • אנחנו מטפלים גם בעוד רהיטים בבית שנוטים לצבור כתמים, אז אם אתם צריכים לנקות ספות באשקלון, תוכלו להיעזר בנו.