ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בבאר שבע

טופ שטיחים גאה לספק לקהל הלקוחות מאזור באר שבע שירותי תיקון וניקוי שטיחים עד לבית הלקוח ובמחירים חסרי תקדים. אנו נשמח להעניק ניקוי שטיחים מקיר לקיר או ניקיון של שטיחים בגודל סטנדרטי ע"י חברות מומלצות ומקצועיות והכל במחירים משתלמים.

החזירו לשטיח את המראה היפה שלו

בבתים רבים ברחבי העיר באר שבע אפשר למצוא שטיחים עתיקים וישנים שעלו לא מעט כסף. חלקם עשויים בעבודת יד ונחשבים אפילו לנדירים מאוד. לאורך השנים השטיחים צוברים לכלוך, אבק, חול וכתמים ולמעשה מאבדים את היופי והמראה המקורי שלהם. גם צבע השטיח דוהה לאורך השנים ולעיתים אנו מתקשים לזכור את צבעו הראשוני.

ניקוי ייסודי של השטיח על ידי חברה שמתמחה בנושא, יכול לעזור להחזיר לשטיח את המראה היפה שלו ולהסיר מעליו את הכתמים שנצברו במהלך השנים. לא משנה איזה סוג שטיח יש לכם בבית, היות וניקוי ייסודי מתבצע אחת לתקופה של מספר חודשים ואף שנים, חשוב שהתהליך יתבצע על ידי בעל מקצוע עם הציוד המתאים.

ניקוי שטיחים בבאר שבע

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבאר שבע

בשונה מרגיל, שטיחים מקיר לקיר לא ניתנים להזזה, מה שאומר שפעולת הניקיון צריכה להתבצע באמצעות הגעה אל שטח הבית או המשרד ולא במפעל לניקוי שטיחים. כאשר עושים ניקיון ייסודי של שטיחים מקיר לקיר, אפשר לקבל תוצאות מדהימות וכמובן להסיר כמויות של אבק ולכלוך מהחדר. ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבאר שבע מצריך כמובן ידע וניסיון רב של חברת הניקיון והבנה בחומרי הניקוי המתאימים על מנת שלא יווצרו סימנים וכתמים על גבי השטיח בתום התהליך. 

מחיר עבור ניקוי שטיחים בבאר שבע

בענף ניקוי השטיחים המחירים נקבעים בדרך כלל על סמך שני פרמטרים מרכזיים והם גודלו של השטיח וסוגו. לכל שטיח יש טכניקה מסוימת של ניקוי וחומרי ניקיון אחרים ולכן קשה מאוד לקבוע מחיר אחיד עבור ניקוי שטיחים בבאר שבע. יחד עם זאת, לאור בדיקות והשוואות מחירים שביצענו בין חברות ניקוי שטיחים באזור הדרום, ניתן להעריך את טווח המחירים עבור פעולות הניקוי של שטיחים מסוגים מסוימים. להלן מחירון המציג עלויות לדוגמה:

מחירון ניקוי שטיחים בבאר שבע

עלות ניקוי שטיח מקיר לקיר

מחיר ניקוי שטיחים לפי מטר.


10 - 20 ש"ח
מחיר עבור ניקוי שטיחי צמר

ניקוי שטיח בינוני בבית הלקוח.


350 - 400 ש"ח
ניקוי של שטיחי קש

המחיר הסופי נקבע לפי גודלו של השטיח.


150 - 350 ש"ח
עלות ניקיון של שטיחי שאגי

ניקיון שטיחי שאגי בבית הלקוח להוצאת אבק, לכלוך וכתמים.


200 - 400 ש"ח
עלות ניקוי יבש של שטיחים בבאר שבע

ניקוי יבש של שטיחים מסוגים שונים.


150 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

סוגי כתמים שניתן להסיר בניקוי מקצועי

ניתן להסיר באמצעות ניקוי מקצועי של חברות ניקיון שטיחים בבאר שבע סוגים רבים של כתמים מהשטיח. בין הכתמים הנפוצים שאנו רואים בשטיחים הם כמובן כתמים של מזון ושל שתייה מסוגים שונים כולל קפה ומשקאות מתוקים שנשפכו לאורך השנים על השטיח. בנוסף ניתן לראות כתמי שתן בעקבות המצאות בעלי חיים בבית אשר גם משאירים ריחות לא נעימים על גבי השטיח.

בטכניקות מסוימות ושילוב של טיפול להסרת הריח ניתן להעלים את הכתמים אך חשוב מאוד להזמין שירות בפרק זמן קצר מהמועד בו התגלה הכתם אחרת עלול להיגרם לשטיח שלנו נזק בלתי הפיך. כתמים נוספים שניתן להסיר הם כתמי דיו או דם אך חשוב לדעת שכל מקרה לגופו ואבחון מדויק של הסרת הכתמים מתבצעת בדרך כלל רק כאשר חברת הניקיון מגיעה פיזית אל ביתכם ובוחנת את סוג השטיח ודרכי הסרת הכתמים המתאימות ביותר.

שאלות בנושא ניקוי שטיחים בבאר שבע

איזה סוגי שטיחים הכי קל לנקות?

בדרך כלל שטיחים סינטטיים נחשבים לקלים יותר לניקוי (למשל שטיח שאגי) מאשר שטיחים מסיבים טבעיים כמו שטיחים פרסיים ודומיהם. יחד עם זאת נדרש לבחון את סוג הכתם ולזכור שכל מקרה לגופו.


כיצד ניתן לשמור על השטיח בין ניקוי לניקוי?

מומלץ לשאוב את השטיח לפחות אחת לשבוע עם שואב אבק ולעיתים גם להפוך אותו עם הפנים כלפי מטה על מנת להוציא ממנו חול שהצטבר.


איך יודעים מתי הגיע הזמן לנקות את השטיח?

במידה וזיהיתים עליו כתמים קשים, במידה והרחתם ריח רע מהשטיח או במקרים בהם ניערתם את השטיח ויצאה ממנו כמות רבה של אבק, אנו ממליצים להתחיל בתהליך ניקוי מקצועי.