ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים ביבנה

אפשר לנקות את השטיח כמעט מכל כתם שהצטבר עליו, כל מה שצריך לעשות הוא לאתר את החברה שתדע לעשות זאת. בצעו השוואת מחירים בין חברות אשר מספקות שירותי ניקוי שטיחים ביבנה והזמינו שירות מהיר עוד היום.

ניקוי שטיחים ביבנה בבתים ומשרדים

בתחום של ניקוי שטיחים יש מספר רב של חברות אשר מספקות שירות בעיר יבנה ובסביבתה הקרובה. בחלק מהמקרים מדובר על ניקוי בבית הלקוח - בבתים פרטיים או דירות אך ישנם מקרים שבהם מדובר על ניקוי שטיחים ביבנה במשרדים או בתי עסק כמו קליניקות. ניתן לקבל שירות לכל מטרה וזה כולל ניקוי שטיחים מקיר לקיר אחת לתקופה של מספר חודשים. 

 

מחפשים שירות מקצועי של חברה וותיקה אשר משתמשת בציוד חדשני ומתקדם? צרו איתנו קשר כעת ואנו נברר מולכם מה השירות הנדרש, מה סוג השטיח ומה הגודל שלו ולאחר מכן נעביר את הפנייה בצורה מסודרת לחברות השונות באזור, לצורך הצעת מחיר.

 

ניקוי שטיחים ביבנה

ניקוי שטיח ביבנה - כמה זה עולה?

המחיר של ניקוי שטיח, נקבע לפי הגודל והסוג שלו. לכן, אנו צפויים לראות הבדלים במחיר ניקוי שטיח שאגי לבין העלות שנשלם עבור ניקוי שטיח פרסי או שטיח שאגי. בנוסף, כל חברה מתמחרת את העבודה כפי שהיא מוצאת לנכון ועל כן המחירים מוצגים כטווח ולא כמחיר בודד.

מחירון לניקוי שטיחים ביבנה והסביבה

כמה עולה לנקות שטיח שאגי?

ניקוי של שטיח שאגי בגודל בינוני.


250 - 350 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח שעשוי בעבודת יד

ביצוע ניקוי עדין שאינו פוגע בשטיח.


60 - 80 ש"ח למ"ר
עלות ניקוי של שטיחים מקיר לקיר

שאיבה + שטיפת השטיח.


15 - 20 ש"ח למ"ר
כמה יעלה ניקוי שטיח אחרי הצפה?

הכרחי למניעת התפתחות של עובש.


40 - 65 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה תדירות הניקוי המומלצת לשטיחים?

תדירות הניקוי המומלצת משתנה בין שטיח לשטיח ובעצם מאוד תלוי מה מצב השטיח שלכם. אם למשל, יש לכם ילדים קטנים שמשחקים על השטיח ומלכלכים אותו או אם לחילופין יש בבית בעלי חיים כמו כלב או חתול שמשאירים לא מעט שיערות שנכנסות לסיבי השטיח, ייתכן שבעבורכם התדירות האופטימלית היא כל חצי שנה. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

מה השיטה הכי טוב לניקוי כתם מהשטיח?

רבים עושים טעות מהותית במהלך ניקוי השטיח ומנסים להסיר את הכתם על ידי שפשוף באמצעות מטלית. פעולת השפשוף של הכתם רק מורחת את הכתם וגורמת לו להופיע על אזורים גדולים יותר בשטיח שלכם. לכן, מה שאנו מציעים לעשות הוא לנסות ולספוח את הכתמים ולבצע טפיחות עדינות.

ניקוי שטיחים ביבנה בשיטות מתקדמות

לחברות לניקוי שטיחים ביבנה יש מספר שיטות שונות לניקוי השטיח. תחילה הם יבצעו ניקוי של חול ואבק מהשטיח באמצעות שואב אבק עוצמתי וזאת על מנת להסיר את שכבת הלכלוך העליונה. לאחר מכן, ישתמשו במכונות מיוחדות אשר מזריקות את השטיח חומרי ניקיון מתאימים בשילוב עם מים ובסיום קרצוף וסחיטה של השטיח. כמובן שכל חברה לניקוי שטיחים ביבנה משתמשת בשיטות ניקוי אחרות ויש הבדל בין ניקוי של שטיח עדין לבין ניקוי של שטיחים מבדים עמידים יותר.