ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בירושלים

שירותי ניקוי שטיחים בירושלים ובאזור תלפיות מעולם לא היה קרוב אלייך כלכלך, הזמן כעת דרך פורטל טופ שטיחים, חברה המבצעת את כל סוגי ניקוי השטיחים, כולל ניקוי יבש והכל במחירים זולים מאוד.

ניקוי שטיחים בירושלים עם חברות מקצועיות

כאשר מתחילים בחיפושים אחרי חברות או בעלי מקצוע פרטיים בתחום ניקוי השטיחים, כדאי לזכור שיש לא מעט "חאפרים" בתחום ולכן כדאי מאוד לבחור בקפידה את החברה שתבצע את תהליך הניקוי של השטיח שלכם. ניקוי שטיחים בירושלים הוא שירות מבוקש מאוד ורבים בעיר הבירה מחפשים לחדש את השטיח ולהעניק לו מראה נקי יותר.

באמצעותנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר עבור ניקוי של שטיחים בטכניקות שונות ומגוונות בהתאם לסוג השטיח שלכם. שירות השוואת המחירים שלנו מוענק ללא כל עלות או התחייבות מצדכם ולכן אל תהססו להתחיל ולבחון את המחירים. השאירו פנייה דרך הטופס באתר או צלצלו אלינו ואנו נקשר ביניכם לבין חברות הפועלות בעיר ירושלים לצורך קבלת הצעת מחיר.

ניקוי שטיחים בירושלים

מחיר ניקוי שטיח בירושלים

המחירים של שירותי ניקוי שטיחים בירושלים מגוונים מאוד מאחר ויש שוני בין חברה לחברה וגם בשל העובדה שיש מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר כמו הסוג של השטיח או הגודל שלו. להלן מחירון קצר אשר נבנה על סמך הצעות מחיר של חברות ובעלי מקצוע בתחום. המחירון הוא למעשה אינדיקציה כללית על העלויות ועל מנת להבין את המחיר המדויק יש לפנות אל בעל המקצוע מאחר וכל מקרה לגופו.

ניקוי שטיחים בירושלים - מחירים ועלויות

עלות ניקוי שטיחים מקיר לקיר בירושלים

ניקוי של שטיחים מקיר אל קיר בבית או במשרד.


15 - 20 ש"ח
מה יעלה ניקוי שטיחים פרסיים בירושלים?

הניקוי מתבצע בבית הלקוח.


300 - 500 ש"ח
מה העלות של הדבקת גב לשטיח?

מחיר למ"ר במסגרת פעולות של תיקון השטיח.


90 - 110 ש"ח
מחיר ניקוי שטיחי שאגי בירושלים

ניקוי הכולל הוצאת אבק, לכלוך והסרת כתמים.


250 - 350 ש"ח
עלות ניקוי של שטיחים עשויים קש

השירות כולל ניקוי ייסודי כולל הסרה של כתמים.


150 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

האם ניתן לנקות שטיחים עשויים בעבודת יד?

לעיתים חלק מהלקוחות מעוניינים לבצע ניקוי עבור שטיחים ישנים ויקרים אשר נרקמו בעבודת יד. שטיחים אלו לרוב יקרים מאוד וכל פגיעה קטנה בשטיח באמצעות חומרים שאינם מתאימים, עשויים לגרום לו לנזקים שלא ניתן לתקן בהמשך. בשביל לא לגרום לשטיח נזקים שיצריכו לאחר מכן תהליכי שיקום או אפילו תיקון של השטיח,

חברת הניקיון צריכה להבין בדיוק מאיזה חומרים מורכב השטיח ולהתאים לו את סוג החומר. במקרים מסוימים יחליט בעל המקצוע להשתמש בחומץ לבן במטרה להסיר את הכתם הקיים ולאחר מכן ינקה אותו בקלות בעזרת מטלית יבשה אך במקרים אחרים יעדיפו להשתמש בטכניקות אחרות כמו שילוב של מים עם אבקת כביסה. חשוב להבין שבהחלט ניתן לנקות שטיחים מעבודת יד אך מדובר בפעולה אשר מצריכה ניסיון וידע מקצועי רב.

שולחן לתיקון שטיחים

שאלות על ניקוי שטיחים בירושלים והסביבה

האם עליי להכין את הבית לקראת תהליך הניקוי של השטיח?

בדרך כלל לפני הגעת חברת ניקוי שטיחים בירושלים אל הבית שלכם, מומלץ להרחיק מהשטיח רהיטים כמו ספות וכורסאות ולפנות את השטח לצורך עבודה נוחה ויעילה.


כיצד מתבצע תהליך של ניקוי שטיח?

ישנן טכניקות שונות לניקוי השטיח כאשר הנפוצות ביותר הן ניקוי באמצעות מכשירי הזרקה ויניקה וגם ניקוי באמצעות שיטות ידניות של מריחת חומרי ניקוי וקרצוף הכתם.


כיצד מאתרים שירות ניקוי שטיחים מומלץ בירושלים?

לאחר שתקבלו מפורטל טופ שטיחים מספר הצעות מחיר, תוכלו לבחון כל חברה ולהסתכל באתר האינטרנט שלה ובהמלצות ברחבי הרשת. חשוב לציין שאנו מקפידים על עבודה עם חברות מומלצות בלבד.


האם ניתן למצוא שירות דרככם בכל אזורי העיר?

אנו מסייעים במציאת חברת ניקוי שטיחים בירושלים תלפיות, פסגת זאב, בעיר העתיקה ולמעשה בכל אזורי העיר ירושלים.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה