ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בירושלים

צריכים לנקות את השטיח? עם פורטל טופ שטיחים תוכלו להזמין חברת ניקוי שטיחים בירושלים עד הבית לניקוי יבש או בקיטור. בעמוד תוכלו לראות מחירים של ניקוי שטיחים שונים ולערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי שטיחים בעיר ולחסוך עד 39% במחיר.

ניקוי שטיחים בירושלים מכל הסוגים

עם פורטל טופ שטיחים תוכלו להזמין ניקוי שטיחים לכל סוגי השטיחים. אלו הנפוצים ביותר:

 • שטיחים סיניים: שטיחים סיניים הם מאוד נפוצים ועשויים מחומרים סינטטיים. הניקוי לא יכול להיות בחום מפני שהוא יכול להרוס את השטיח אבל שטיפה במכונה מקצעוית תעשה את העבודה.
   
 • שטיח אפגני: שטיח אפגני ניתן לנקות גם במכונה וגם בניקוי ידני - לא יהיה לו נזק מהשיטות. עם זאת במקרה של שטיחים אפגניים חשוב לא לחבוט בהם (כשרוצים להוציא אבק) כי זה כן עלול להזיק להם.
   
 • שטיח שאגי: שטיח שאגי הוא סוג שטיח מאוד נפוץ ולרוב לא מדובר בשטיח גדול, אלא שטיח של ניקיון וניגוב של הרגליים. בגלל העבודה שהוא צובר הרבה לכלוך שאיבה בשואב אבק לא תעשה את אותו האפקט כמו הזמנת חברת ניקוי שטיחים.
 • שטיחים מקיר לקיר: קודם כל כשמזמינים חברת ניקוי שטיחים בירושלים לניקוי שטיח מקיר לקיר חשוב להבין מהו סוג השטיח. אם אתם לא בטוחים אז תוכלו לשלוח תמונה לחברת ניקוי השטיחים והם כבר ידעו ויוכלו להתאים את עצמם לפני שהם מגיעים.
   
 • שטיח צמר: ניקוי שטיח צמר הוא מעט יותר מורכב מפני שלא מדובר בבד סינטטי, אלא בד טבעי. יש הרבה חומרים שלא מתאימים לו מצד אחד, אבל מצד שני הוא כן עמיד טוב למים לכן רוב שיטות הניקוי המקצועיות תקפות לגביו.

 

ניקוי שטיחים בירושלים

מחירים של ניקוי שטיח בירושלים

המחירים של שירותי ניקוי שטיחים בירושלים מגוונים מאוד מאחר ויש שוני בין חברה לחברה וגם בשל העובדה שיש מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר כמו הסוג של השטיח או הגודל שלו. להלן מחירון קצר אשר נבנה על סמך הצעות מחיר של חברות ובעלי מקצוע בתחום. המחירון הוא למעשה אינדיקציה כללית על העלויות ועל מנת להבין את המחיר המדויק יש לפנות אל בעל המקצוע מאחר וכל מקרה לגופו. אם לא מצאתם את השטיח שלכם תוכלו לראות מחירי ניקוי שטיחים נוספים.

ניקוי שטיחים בירושלים - מחירים ועלויות

עלות ניקוי שטיחים מקיר לקיר בירושלים

ניקוי של שטיחים מקיר אל קיר בבית או במשרד.


15 - 20 ש"ח
מה יעלה ניקוי שטיחים פרסיים בירושלים?

מחיר ניקוי שטיחים פרסיים שמתבצע בבית הלקוח.


300 - 500 ש"ח
מה העלות של הדבקת גב לשטיח?

מחיר למ"ר במסגרת פעולות של תיקון השטיח.


90 - 110 ש"ח
מחיר ניקוי שטיחי שאגי בירושלים

ניקוי שטיח שאגי כולל הוצאת אבק והסרת כתמים.


250 - 350 ש"ח
עלות ניקוי של שטיחים עשויים קש

השירות כולל ניקוי ייסודי כולל הסרה של כתמים.


150 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוו בין חברות ניקוי שטיחים בירושלים עד הבית

כמו שראיתם מחירים של ניקוי שטיחים משתנים בהתאם לגודל וסוג השטיח, אבל לא רק. גם חברת ניקוי השטיחים קובעת מה המחיר שלה ולכן אתם יכולים לערוך השוואת מחירים ובכך לחסוך עד 39% במחיר ניקוי השטיחים הסופי. עם פורטל טופ שטיחים תקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות ניקוי שטיחים בירושלים שמגיעות עד הבית וכך תוכלו לעשות את השוואת המחירים שלכם בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי יבש לשטיחים בירושלים

ניקוי יבש לשטיחים הוא שיטת ניקוי שבה משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים במקום להשתמש באדים. היתרון של ניקוי יבש לשטיחים הוא שהוא מצליח לנקות שטיחים "רגישים למים", שהם בדרך כלל שטיחים עבודת יד כמו שטיחים פרסיים, אפגאניים, סיניים ועוד.

 

חומרי הניקוי שמיישמת חברת ניקוי השטיחים נשארים על השטיח ועוזרים גם למנוע כתמים. בגלל החוסר האדים, זמן הייבוש של השטיחים הוא קצר הרבה יותר ולרוב לא אורך יותר מחצי שעה. מעוניינים להזמין חברת ניקוי שטיחים בירושלים לניקוי יבש לשטיח? התקשרו עכשיו.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
65 דקות
90 דקות משך זמן 40 דקות

האם ניתן לנקות שטיחים עשויים בעבודת יד?

לעיתים חלק מהלקוחות מעוניינים לבצע ניקוי עבור שטיחים ישנים ויקרים אשר נרקמו בעבודת יד. שטיחים אלו לרוב יקרים מאוד וכל פגיעה קטנה בשטיח באמצעות חומרים שאינם מתאימים, עשויים לגרום לו לנזקים שלא ניתן לתקן בהמשך. בשביל לא לגרום לשטיח נזקים שיצריכו לאחר מכן תהליכי שיקום או אפילו תיקון של השטיח,

 

חברת הניקיון צריכה להבין בדיוק מאיזה חומרים מורכב השטיח ולהתאים לו את סוג החומר. במקרים מסוימים יחליט בעל המקצוע להשתמש בחומץ לבן במטרה להסיר את הכתם הקיים ולאחר מכן ינקה אותו בקלות בעזרת מטלית יבשה אך במקרים אחרים יעדיפו להשתמש בטכניקות אחרות כמו שילוב של מים עם אבקת כביסה. חשוב להבין שבהחלט ניתן לנקות שטיחים מעבודת יד אך מדובר בפעולה אשר מצריכה ניסיון וידע מקצועי רב.

כל כמה זמן צריך לנקות את השטיח?

הזמנתם ניקוי שטיחים בירושלים, החברה הגיעה וניקתה והשטיח נראה מעולה. מה עכשיו? אם עוד לא פיתחת שגרת שאיבת אבק מהשטיח זה בהחלט משהו שיכול לעזור לשטיח שלכם להיראות נקי לזמן רב יותר. מומלץ לשאוב את השטיח אחת לשבוע או אחת לשבועיים אם אתם מתקשים לעשות זאת אחת לשבוע.

 

כל כמה זמן מומלץ לשאוב אבק מהשטיח?
10 ימים
שבועיים משך זמן

שבוע

שאלות על ניקוי שטיחים בירושלים והסביבה

האם עליי להכין את הבית לקראת תהליך הניקוי של השטיח?

בדרך כלל לפני הגעת חברת ניקוי שטיחים בירושלים אל הבית שלכם, מומלץ להרחיק מהשטיח רהיטים כמו ספות וכורסאות ולפנות את השטח לצורך עבודה נוחה ויעילה.


כיצד מתבצע תהליך של ניקוי שטיח?

ישנן טכניקות שונות לניקוי השטיח כאשר הנפוצות ביותר הן ניקוי באמצעות מכשירי הזרקה ויניקה וגם ניקוי באמצעות שיטות ידניות של מריחת חומרי ניקוי וקרצוף הכתם.


כיצד מאתרים שירות ניקוי שטיחים מומלץ בירושלים?

לאחר שתקבלו מפורטל טופ שטיחים מספר הצעות מחיר, תוכלו לבחון כל חברה ולהסתכל באתר האינטרנט שלה ובהמלצות ברחבי הרשת. חשוב לציין שאנו מקפידים על עבודה עם חברות מומלצות בלבד.


האם ניתן למצוא שירות דרככם בכל אזורי העיר?

אנו מסייעים במציאת חברת ניקוי שטיחים בירושלים תלפיות, פסגת זאב, בעיר העתיקה ולמעשה בכל אזורי העיר ירושלים.