ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים ברחובות

ניקוי של השטיח זו אינה רק פעולה שמטרתה לגרום לשטיח שלכם להיראות טוב יותר אלא מדובר בשירות שגם עשוי לשמור על בריאותכם ולמנוע אלרגיות ומחלות. הזמינו שירותי ניקוי שטיחים ברחובות דרך הפורטל המוביל בישראל בתחום ותוכלו לחסוך בעלויות.

איך לבחור חברת ניקוי שטיחים ברחובות?

יש מספר רב של חברות אשר מציעות שירותי ניקוי שטיחים ברחובות והסביבה. כיצד בוחרים בחברה המתאים ביותר ומה מומלץ לבדוק? ראשית, נמליץ לכם לבחון לעומק מספר משתנים, כמו למשל המחיר של השירות, שיטת הניקוי הנבחרת, היכרות קודמת עם סוג השטיח.

 

בנוסף, אנו ממליצים לנסות ולאתר חברת ניקוי שטיחים ברחובות שמספקת שירות עד הבית, כך לא תצטרכו להוציא את השטיחים מהבית ולהעבירם אל המפעל, מה שכמובן יעכב מעט את התהליך וגם ישפיע על העלויות.

 

ניקוי שטיחים ברחובות

איך נקבע המחיר של ניקוי שטיחים ברחובות?

  • גודל השטיח: כמובן שעלות ניקוי של שטיח גדול אינה זהה לעלות של ניקוי בינוני או שטיח קטן. אגב, בדרך כלל המחיר יוצג לכם כמחיר למטר רבוע וכך גם תוכלו לחשב עלויות בצורה מדויקת יותר.
     
  • שיטת הניקוי: יש לא מעט שיטות אשר משמשות לניקוי שטיחים. בחלק מהמצבים התהליך מתבצע על ידי שימוש באבקה יבשה, בעוד במקרים אחרים יהיה מדובר על ניקוי השטיח בקיטור. אופן הניקוי מעלה או מוריד את העלויות.
     
  • סוג השטיחי: קיים תמחור שונה בעבור ניקוי שטיחי שאגי,  ניקיון של שטיחים שנעשו בעבודת יד או ניקוי שטיחים פרסיים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

מדוע כדאי לשמור על שטיח נקי?

שטיח מלוכלך יכול לגרום ללא מעט מחלות וגירויים אלרגיים כמו עיניים דומעות, גודש באף, השתעלויות וכדומה. בנוסף במצבים קיצוניים אפשר לסבול גם מקוצר נשימה ואסתמה. האבק והלכלוך הרב שמצוי בתוך השטיח, גורם לתופעות אלה ועל כן יש חשיבות רבה להזמנת שירות של ניקוי שטיחים ברחובות. ניתן לקבל דרך האתר שלנו עד שלוש הצעות מחיר שונות אז אל תהססו וצרו איתנו קשר כעת.

שאלות על ניקוי שטיחים באזור רחובות

מה היתרונות של שירות ניקוי שטיחים מקצועי ברחובות?

בניגוד לניקוי הביתי והחובבני, ניקוי מקצועי מצליח להוציא לכלוך וכתמים גם מאזורים פנימיים ונסתרים של השטיח.


באיזו תדירות כדאי לנקות שטיחים?

אנו ממליצים להזמין שירות של ניקוי שטיח ברחובות לפחות פעם בשנה אך מאוד תלוי במצב השטיח שלכם ובסוגו.


מה עדיף: ניקוי שטיחים בבית ברחובות או במפעל?

במפעל ניתן לנקות את השטיח בעזרת מכונות שמבצעים ניקוי עמוק ויסודי. יחד עם זאת ניקוי בבית הלקוח יכול גם הוא להתבצע עם ציוד איכותי ומתקדם. אנו ממליצים על הזמנת שירות עד הבית, מה שמייעל ומקצר את התהליך.