ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים ברמלה

הגיע הזמן לנקות את השטיחים בבית? רוצים לעשות זאת בצורה מקצועית יותר? הזמינו כעת חברה לניקוי שטיחים ברמלה, אשר תגיע עד הבית שלכם ותעזור להעניק לשטיח שלכם מראה יפה ונקי מכתמים.

ניקוי שטיחים ברמלה והסרת כתמים

לא משנה איזה שטיחים יש ברשותכם, עם השנים שעוברות, הם עשויים להתלכלך ולצבור כתמים בעקבות אוכל, משקאות שנשפכו ואפילו שתן של בעלי חיים. הכתמים הללו נראים לא טוב וגם עשויים לגרום לריחות לא נעימים מהשטיח.

 

במקום להתמודד עם תהליך הניקוי בעצמכם, תוכלו להזמין שירותי ניקוי שטיחים ברמלה במחירים נוחים. טיפ קטן - כדאי לציין בפני נציג החברה איזה כתמים קיימים על השטיח ומה גרם להם, על מנת שיגיע עם חומרי הניקוי המתאימים ביותר.

 

ניקוי שטיחים ברמלה

ניקוי שטיחים ברמלה - מקיר לקיר

בבתים בעיר וגם במשרדים, ישנם שטיחים אשר נפרסים מקיר לקיר ומכסים את כל שטח הריצפה. מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נע בין 15 ש"ח ל-20 ש"ח למטר מרובע.

 

מחיר ממוצע לניקוי שטיחים מקיר לקיר (למ"ר)

מחיר ממוצע לניקוי שטיחים מקיר לקיר (למ"ר): 17 ₪

טווח מחיר גבוה 20 ₪

טווח מחיר נמוך 15 ₪

ניקוי שטיחים ברמלה לוד לכל סוג של שטיח

אז איזה שטיחים ניתן לנקות? האם היא שכמעט כל שטיח. הנה רשימה של סוגי השטיחים הנפוצים שבעבורכם תוכלו להזמין שירות:

  • ניקוי של שטיחי שאגי: בדרך כלל חברת ניקוי שטיחים ברמלה תבחר לנקות שטיח זה באמצעות מכשיר קיטור מיוחד, בשילוב עם חומר מיוחד לניקוי שטיחים. בסיום יש לחכות שהשטיח יתייבש מאחר ושטיחים אלו עשויים לספוג הרבה מים והייבוש עצמו עשוי לקחת מספר שעות.
     
  • ניקוי שטיחים סינטטיים: שטיחים אלו נחשבים לפשוטים יחסית לניקוי והם עשויים לרוב מפוליאסטר. שטיחים אלו גם עמידים יותר לאורך השנים. ניקוי שלהם עשוי להסתכם ב-200 ל-400 ש"ח, תלוי בגודלו של השטיח.
     
  • ניקיון של שטיחים בעבודת יד: מדובר בתהליך יקר יחסית מאחר והטיפול בשטיחים אלו חייב להיעשות באופן איטי ומבוקר על מנת לא לגרום לנזק לשטיח. בשטיחים אלו במיוחד, מומלץ להימנע מניסיונות ניקוי עצמאיים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים ברמלה

לא פעם, עולה השאלה האם לבצע את ניקוי השטיח באופן עצמאי בעזרת שואב אבק ביתי או שמא להזמין ניקוי שטיחים מקצועי של חברה המתמחה בתחום. אנו יודעים כי ברצונכם לחסוך עלויות אך ישנם מקרים שבהם השימוש בשואב האבק הסטנדרטי, לא יספקו תוצאה טובה מספיק.

 

מתי זה קורה? בעיקר כאשר מדובר על כתמים "וותיקים" שנמצאים על השטיח למשך תקופה ארוכה מאוד או מצבים אשר בהם מדובר בשטיח ישן מאוד שכבר צבר לכלוך רב שנכנס עמוק אל סיבי השטיח. בכל אופן, שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים ברמלה אינם יקרים במיוחד ובהחלט אפשר לקבל שירות מעולה ללא פשרות, גם בעלות של כמה מאות שקלים.