ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בחולון

השטיח מלוכלך והגיע הזמן לנקות אותו? יש כתם על השטיח שלא יורד? דרנכו תוכלו למצוא חברות לניקוי שטיחים בחולון המספקות שירותי ניקיון עבור כל סוגי השטיחים והסרת כתמים קשים. השאירו פרטים, השוו מחירים ומצאו את ההצעה הזולה והמשתלמת עבורכם!

ניקוי שטיחים בחולון באופן מקצועי ויסודי

אם גם השטיחים שלכם זקוקים לניקוי יסודי ואתם מתלבטים היכן כדאי לכם לעשות זאת, כדאי שתדעו שבאמצעות פורטל טופ שטיחים תוכלו להזמין שירותי ניקוי שטיחים מחברות מומלצות ומקצועיות בחולון המתמחות בניקוי שטיחים מכל סוג ובשיטות שונות.

השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!
 

ניקוי שטיחים בחולון

כמה עולה ניקוי שטיחים בחולון?

במטרה להקל עליכם בתהליך החיפוש והשוואת המחירים, הכנו מחירון ממוצע המציג את העלויות והמחירים לניקוי שטיחים בחולון על ידי חברות מקצועיות. מחיר ניקוי שטיחים בחולון עשוי להשתנות בהתאם לסוג וגודל השטיח, סוג הכתם, מורכבות העבודה וכו. 

מחירון ניקוי שטיחים בחולון והסביבה

כמה עולה לנקות שטיח סינטטי?

ניקוי בבית הלקוח (מחיר למ"ר)


40 - 50 ש"ח
עלות ניקוי שטיחים מקיר לקיר

מחיר למ"ר עבור ניקוי של שטיחים מקיר לקיר.


15 - 20 ש"ח
עלות של ניקוי שטיח שאגי

ניקוי של שטיח שאגי בגודל בינוני.


350 - 350 ש"ח
ניקוי שטיחים עבודת יד

מחיר למ"ר אשר משתנה בהתאם לסוגו של השטיח.


50 - 80 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

ניקוי כל סוגי השטיחים בחולון

חברות ניקוי שטיחים בחולון מספקות שירות ניקיון עבור סוגי שטיחים שונים. אלו הסוגים הנפוצים ביותר:

 • ניקוי שטיח שאגי - ניקוי שטיחי שאגי העשויים סיבים סיטטיים, אשר מרבים לצבור אבק, לכלוך ושאריות מזון. ניקוי מותאם לסוג הסיב והסרת הכתמים הקשים.
   
 • ניקוי שטיח פרסי - ניקוי שטיחים פרסיים הנחשבים לעדינים ויקרים, בצורה מקצועית המותאם לסוג השטיח ובעזרת המכשור הייעודי לכך. 
   
 • ניקוי שטיח צמר - ניקוי שטיחי צמר העשויים חומר טבעי, בעזרת מכשור ייעודי המותאם לטמפרטורה המוגבלת לניקוי שטיחים מסוג זה. 
   
 • ניקוי שטיח מקיר לקיר - ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבתים, משרדים, מוסדות ועסקים כולל שאיבה והסרת כתמים.

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי של השטיח?

לא פעם אנו נשאלים באיזו תדירות כדאי להזמין חברה שתבצע ניקוי של השטיחים בבית. התשובה לשאלה זו נגזרת כמובן מסוג השטיח שלכם וממה שקורה בבית. במידה ויש ילדים קטנים או בעל חיים (כלב או חתול) ייתכן שהשטיחים יתלכלכו מהר יותר ועל כן ההמלצה היא להזמין שירות ניקוי שטיחים אחת לשנה - שנתיים.

במידה ונשפך לכם נוזל כלשהו על השטיח או אפילו במקרים בהם נוצרו כתמים קשים - נמליץ להזמין ניקוי מקצועי כמה שיותר מהר וזאת מאחר ולמשך הזמן בו נמצא הכתם על השטיח יש חשיבות, וככל שנטפל בהסרת הכתם מהר יותר כך עולים הסיכויים להסרתו.
 

תדירות מומלצת לניקוי שטיחים בחולון
   שנה וחצי
שנתיים משך זמן שנה

השו בין חברות ניקוי שטיחים בחולון וחסכו

ניקוי שטיח עשוי לעלות מאות ואף אלפי שקלים, בהתאם לסוג השטיח, מורכבות העבודה ושיטת הניקוי הנדרשת. על מנת לנסות להוריד בעלויות ולא לבזבז כסף מיותר, אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת. 

דרכנו ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות ניקוי שטיחים במרכז ובחולון בפרט, לערוך השוואת מחירים ולמצוא את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם. השאירו את פרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

ניקוי שטיחים בחולון - גם ניקוי יבש

ניקוי יבש של שטיחים כולל שימוש במים בניגוד למה שחושבים ובניגוד לשיטת הניקוי היבש המקובלת עבור בגדים או מוצרים אחרים. חברות הניקוי ברחובות המציעות ניקוי יבש לשטיחים, מתכוונות לניקוי של השטיח במפעל אשר בסיומו השטיח מוחזר לאחר ייבוש מלא. לעומת זאת, בניקוי שטיחים בבית, השטיח מיובש חלקית בסוף תהליך הניקוי ויש צורך להמתנה של מספר שעות עד להתייבשותו.

ניקוי שטיח בחולון

ניקוי שטיחים בחולון - בבית הלקוח או במפעל?

בדרך כלל ניקוי שטיחים בחולון המצריך פעולות פשוטות של שאיבה או קרצוף השטיח, ייעשה בשירות ניקוי שטיחים עד הבית, המשרד או בית העסק. גם במקרים בהם מדובר בתהליך ניקוי של שטיחים מקיר לקיר אשר תהליך הוצאתם מהרצפה הוא מורכב - נבחור כמובן באופציה של ניקוי השטיח בבית הלקוח. כאשר מדובר בתהליך מורכב יותר, ארוך יותר וכמובן במצבים בהם מדובר על כתמים קשים מאוד אשר ניתן להוריד רק באמצעות מכונות מיוחדות - נשלח את השטיח לניקוי במפעל.

שאלות נפוצות בנוגע לניקוי שטיחים בחולון

האם חברות ניקוי שטיחים בחולון מספקות שירות עבור כל סוגי השטיחים?

בהחלט, כפיש מפורט בעמוד, חברות הניקוי שטיחים בחולון מספקות שירות לסוגי שטיחים שונים: שטיח שאגי, שטיח פרסי, שטיח מקיר לקיר, צמר ועוד.


מה חשוב לבדוק לפני הזמנת חברה בחולון המבצעת ניקוי שטיחים?

נמליץ לכם לקרוא המלצות על החברה, לבדוק שהמחיר מתאים לתקציב שלכם ולמחירי השוק ולוודא שהחברה יודעת לבצע ניקוי לסוג השטיח שיש ברשותכם.