ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים ביהוד

ניקוי שטיחים ביהוד מתבצע גם במקרים בהם נרצה לחדש את המראה של השטיח אך גם כאשר המטרה היא ניקוי והוצאת אבק ולכלוך שעשוי לגרום למחלות או אלרגיות. לקבלת הצעות מחיר, השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מחיר ניקוי שטיחים ביהוד

המחיר של ניקוי שטיחים ביהוד, מתומחר לפי מ"ר ולכן תחילה נדרש מכם להבין באיזה גודל השטיח שלכם. לרוב המחיר עצמו ינוע בין 40 ש"ח ל-60 ש"ח למ"ר, אך תיתכן תוספת במחיר במצבים שבהם נדרשת עבודה מעמיקה בשל כתמים קשים למדי.

 

מחיר ניקוי שטיחים ביהוד (למ"ר)

מחיר ניקוי שטיחים ביהוד (למ"ר): 50 ₪

טווח מחיר גבוה 60 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

 

>> מעוניינים לקבל מידע נוסף על העלויות? ראו מחירון ניקוי שטיחים.

>> אולי יעניין אותך גם: ניקוי שטיחים מקיר לקיר.

כיצד שומרים על שטיח נקי בשגרה?

הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא לבצע שאיבה של השטיח באמצעות שואב אבק סטנדרטי. באיזו תדירות? אנו ממליצים על שאיבה של לפחות פעם בשבוע או פעמיים בשבועיים, תלוי במיקום השטיח בבית.

 

במידה ומדובר בשטיח בסלון, כדאי לטפל בו בתדירות גבוהה יותר מאחר והוא במיקום מרכזי ונחשף לאבק ולכלוך רב. לעומת זאת כאשר מדובר על שטיח בחדר שינה, ייתכן שגם ניקוי של פעם בשבועיים יספיק. 

 

בנוסף, בשביל לשמור על שטיחים נקיים, כדאי להפוך אחת לכמה שבועות את השטיח ולדרוך עליו כאשר הוא הפוך. פעולה זו עוזרת להוציא ממנו לכלוך, חול ואבק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

מה כולל תהליך של ניקוי שטיחים ביהוד?

יש מספר שלבים בתהליך של ניקוי השטיח כאשר בדרך כלל השלב הראשון הוא ניעור של השטיח והוצאת האבק והחול מתוכו. בשלב השני, נהוג ליישם חומר ניקוי בהתאם לסוג השטיח ולסוג הכתמים הקיימים בו. לאחר מכן מבצעים הברשה לשטיח באמצעות מכשירים ייעודיים ובסיום שוטפים ומסירים את חומרי הניקיון.

 

נדגיש כי שירותי ניקוי שטיחים ביהוד משתנים בהתאם לסוג השטיח (צמר, פוליאסטר, משי ועוד) ולא כל שטיח זוכה לאותו הטיפול מאחר ובחלקם נעדיף שלא להשתמש במים או לבצע את הניקיון בצורה ידנית ומבוקרת יותר.

 

ניקוי שטיחים ביהוד

הוצאת כתמי שתן ונטרול ריחות

חברת לניקוי שטיחים ביהוד בעלת ניסיון, תדע להסיר את כתמי השתן וגם לטפל בריחות הלא נעימים שנוצרו. לכל חברה יש את השיטות שלה אך בדרך כלל נהוג להשתמש באבקת סודה לשתייה על מנת לספוח את הנוזלים אך גם בתערובת של לימון וחומץ (קראו על ניקוי שטיחים בחומץ) בתוספת של מים. מומלץ לא לנסות לבצע את תהליך הניקוי לבד אלא להזמין לשם כך חברה אשר כבר ביצעה עבודות דומות ותדע לשמור על השטיח שלכם.