ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בכפר סבא

ניקוי מקצועי לשטיח, צריך להתבצע באמצעות ציוד מתאים ומתקדם וגם כמובן על ידי אנשי מקצוע אשר יודעים להסיר כתמים ולכלוך קשה מכל סוג. תוכלו להזמין שירותי ניקוי שטיחים בכפר סבא דרך הפורטל שלנו, תוך ביצוע בדיקה קצרה של העלויות והשוואה בין נותני השירות בעיר.

מה משפיע על מחיר ניקוי שטיחים בכפר סבא?

בדרך כלל, נהוג לתמחר ניקוי של שטיח בהסתמך על סוג השטיח והגודל שלו. בנוסף, חלק מבעלי המקצוע מציעים שירותים נלווים כמו טיפול בריחות רעים, מה שעשוי כמובן להשפיע ישירות על המחיר.

 

כמו כן, אם תרכזו ניקוי של מספר שטיחים לאותו הביקור, תוכלו להוזיל עלויות מאחר ולא יהיה מדובר בהגעה נפרדת (ביקור אחר) בעבור כל אחד מהשטיחים. אגב, נזכיר בהזדמנות זו כי ניתן לשלב את השירות של ניקוי שטיחים בכפר סבא עם השירות החיוני והמבוקש של ניקוי ספות בכפר סבא.

 

ניקוי שטיחים בכפר סבא

כמה עולה לנקות שטיח בינוני?

אם ננסה לספק טווח מחירים בעבור ניקוי של שטיח בגודל בינוני, ניתן להגיד כי המחיר נע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. גודל בינוני של שטיח הוא בסביבות 2.5 מטר על מטר. המחיר עשוי להשתנות וכל חברה לניקוי שטיחים במרכז מתמחרת את עבודתה בהסתמך על שיקולים מקצועיים אחרים.

 

מחיר ממוצע לניקוי שטיח בינוני בכפ"ס

מחיר ממוצע לניקוי שטיח בינוני בכפ"ס: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

המלצות וטיפים לניקוי שטיחים בכפר סבא

רגע לפני הזמנת שירותי ניקוי שטיחים בכפר סבא, נמליץ לכם לקרוא מספר טיפים חיוניים בנושא:

  • ניקוי של שטיח יכול להתבצע במגוון שיטות כמו למשל קרצוף או שאיבה אך גם באמצעות הזרקת חומרי ניקוי. חשוב לבדוק כי החומרים הללו לא יגרמו לנזק לשטיח ושהם אכן מאושרים לשימוש.
     
  • ככל שהשטיח יהיה עדין יותר, כך פעולת הניקוי צריכה להיות גם היא, עדינה הרבה יותר. ניקוי שטיח שאגי, יהיה פשוט יותר מאשר ניקוי של שטיח כותנה או שטיח משי.
     
  • מומלץ לבדוק מספר הצעות מחיר ולא להסתפק בהצעה אחת, כך תוכלו ללמוד על העלויות ולוודא שהמחיר שהתקבל הגיוני.
     
  • קמתם בוקר אחד וזיהיתם כתם חדש על השטיח? אל תחכו יותר מידי מאחר וזמן הטיפול הוא קריטי. ככל שיעבור יותר זמן, כך יהיה קשה יותר להסיר את הכתם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

מדוע חשוב לבצע ניקוי לשטיח?

ניקוי מקצועי של השטיח הוא חשוב למדי ופרט לעובדה שהניקוי עוזר לנו לשמור על שטיח יפה יותר, יש לו גם חשיבות בפן הבריאותי. כאשר השטיח מלוכלך ומלא באבק, הסיכוי להתפתחות מחלות, קשיי נשימה, כאבי ראש וכמובן אלרגיות כתוצאה מקרדית האבק יעלו. לכן כדאי להקפיד על תחזוקה של השטיח וזה כולל שאיבה בשואב אבק רגיל אך גם טיפול מקצועי יותר, אחת לתקופה.

 

ניקוי שטיח בכפר סבא

ניקוי שטיח בכפר סבא: האם זה תמיד אפשרי?

חשוב לדעת כי ישנם כתמים שלא ניתן להסיר מהשטיח, או יותר נכון לא ניתן לעשות זאת מבלי לגרום לשטיח נזק.

 

כך למשל, כתמים כתוצאה מדבק שנשפך על השטיח (מדובר על דבק חזק כמוב), לא יהיה ניתן להסיר מבלי לפגוע בבד וגם כתמי שמן מסוימים, נחשבים לקשים מאוד להסרה.

 

אם ידוע לכם מהו החומר שגרם לכתם, כדאי לציין זאת בעת הזמנת שירות של ניקוי שטיח בכפר סבא ומומלץ גם לשלוח לנציגי חברת הניקיון תמונה של האזור.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה