ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בראשון לציון

לאורך השנים השטיחים בבית צוברים לא מעט לכלוך, אבק וכתמים. הזמינו עוד היום חברת ניקוי שטיחים בראשון לציון לניקוי ייסודי של שטיחים מכל סוג וגודל דרך פורטל השטיחים.

ניקוי שטיחים בראשון לציון בבית הלקוח

כיום כבר לא חובה לשלוח את השטיחים אל מפעל בשביל לנקות אותם בצורה ייסודית וטובה. ניתן להזמין בעל מקצוע עד הבית אשר מגיע עם ציוד מתאים ומבצע פעולות ניקיון בשטיח בעזרת מכשירים יניקה ושאיבה תוך שימוש בחומרי ניקיון מתאימים ומתקדמים. בואו לקבל עוד היום שלוש הצעות מחיר מחברות שונות אשר מספקות שירותי ניקוי שטיחים בראשון לציון והסביבה, ללא כל התחייבות או עלות.

ניקוי שטיחים בראשון לציון

טיפים מעולים לשמירה על השטיחים

בכדי לשמור על השטיח נקי, מומלץ לשאוב אותו אחת לשבועיים באמצעות שואב אבק. בנוסף, אחת לתקופה של מספר חודשים (חצי שנה) כדאי להפוך את השטיח על מנת להוציא ממנו לכלוך, חול ואבק. בזמן שהשטיח הפוך מומלץ לשאוב את חלקו התחתון. בנוסף, מומלץ לסובב אחת לתקופה את השטיח וזאת על מנת לשמור על אחידות בנראות שלו, במיוחד כאשר השטיח חשוף לשמש בצורה לא אחידה.

מחירי ניקוי שטיחים ראשון לציון

להלן מספר דוגמאות למחירים שנאספו מבעלי מקצוע בתחום ניקוי שטיחים בראשון לציון. נדגיש שנדרש לבדוק את ההצעות מראש ובתחילת התהליך עם החברה שאיתה אתם מדברים וזאת מאחר והמחירים עשויים להשתנות במקצת.

מחיר ניקוי שטיחים בראשון לציון והסביבה

ניקוי של שטיחי שאגי בינוניים

עבור שטיח בגודל של 2X3 (המחיר הוא למ"ר)


200 - 400 ש"ח
עלות ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחי משרד הנפרשים מקיר לקיר.


15 - 30 ש"ח
כמה עולה לנקות שטיח לאחר הצפה בבית?

ניקוי שטיחים לאחר הצפה הכולל טיפול למניעת עובש על גבי השטיח.


35 - 65 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח סינטטי

מחיר למ"ר אשר נקבע במדויק לפי גודל השטיח.


30 -60 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

שירותי ניקוי של שטיחים בכל רחבי העיר

בין אם אתם מתגוררים בראשון לציון מזרח ובין אם בראשון לציון מערב - דעו שתוכלו להזמין שירות דרכנו עבור ניקוי השטיחים שלכם. למעשה אנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים במרכז וזה כמובן כולל את כל ערי מרכז הארץ כולל הערים הסמוכות לראשון לציון. אנו בודקים את כל החברות בצורה מעמיקה ומקפידים על עבודה עם חברות מומלצות ואיכותיות בלבד במטרה לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

איך לבחור חברת ניקוי שטיחים בראשון לציון?

כפי שאתם בוודאי יודעים, יש לא מעט חברות ניקוי שטיחים בראשון לציון המספקות שירות בבית הלקוח. להלן מספר פרמטרים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים חברה:

  • המלצות טובות: חפשו באתר החברה המלצות של לקוחות קודמים וגם ברחבי הרשת כולל בפייסבוק.

  • זמינות: לעיתים נזדקק לשירות מהיר מאחר והחגים מתקרבים או שברצוננו לארח בבית בקרוב ולכן חשוב לוודא מתי החברה יכולה לספק את השירות.

  • מיומנות ומקצועיות: בקשו מהחברה לראות עבודות קודמות עם דגש על סוג השטיח שיש אצלכם. כך לדוגמא אם תרצו לנקות שטיח שאגי, בקשו לראות תמונות לפני ואחרי ניקיון של שטיחים אלו שבוצעו על ידי החברה ואם תזדקקו לניקוי שטיח מקיר לקיר, בדקו אם החברה ביצעה עבודות דומות.

  • שירותים נלווים: חלק מהחברות מספקות שירות נלווה כמו למשל תיקון של שטיחים ואף ניקוי של ספות או כורסאות. במידה ואתם זקוקים לשירות מקיף שכזה, נצלו את ההזדמנות ובחרו חברה אשר תבצע בפעם אחת את כל הפעולות.