ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בראש העין

שירותי ניקוי שטיחים בראש העין בבית הלקוח, במחירים מצוינים! אנו מזמינים אתכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות, להשוות בין החברות המובילות באזור ולהזמין שירות 

ניקוי שטיחים בראש העין בבית הלקוח

כל שטיח, סופג וצובר לא מעט לכלוך ואבק לאורך השנים. הלכלוך עשוי לגרום לאלרגיות ובקטריות ולכן חשוב לנקות את השטיח בצורה ייסודית אחת לתקופה של כמה שנים. רוצים לקבל הצעת מחיר לניקוי שטיחים בראש העין? מחפשים לשמור על מחיר זול מבלי להתפשר על איכות העבודה? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע ולהפנות את הפנייה שלכם אל החברות המובילות בתחום, כאלה אשר מספקות שירות בבית הלקוח, מבלי שתצטרכו לסחוב את השטיח עד למפעל.

 

ניקוי שטיחים בראש העין

עלות להזמנת חברת ניקוי שטיחים בראש העין

מזמינים שירותי ניקוי שטיחים לבית שלכם? כדאי שתכירו מעט את המחירים לפני. הנה מספר דוגמאות לעבודות נפוצות של חברת ניקוי שטיחים בראש העין והסביבה. נציין כי לעיתים ניתן לקבל מחירים נוחים יותר כאשר מזמינים שירות הכולל ניקוי של מספר שטיחים ולא רק שטיח אחד ולכן נסו לרכז את עבודות הניקוי לאותו הביקור.

מחירים של שירותי ניקוי שטיחים בראש העין

כמה יעלה לנקות שטיחים מקיר לקיר?

מחיר למטר עבור ניקוי שטיחים מקיר לקיר.


15 - 20 ש"ח
ניקוי של שטיח פרסי

לרוב יתבצע תוך שימוש בחומץ.


60 ש"ח למ"ר
ניקוי של שטיחי שאגי בראש העין

מתייחס לניקוי שטיח בגודל בינוני.


250 - 350 ש"ח
ניקוי של שטיח בעבודת יד

ניקוי עדין לשטיח בעבודת יד, מחיר למ"ר.


60 - 80 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

האם ניתן להסיר כל כתם מהשטיח?

ראשית כל, כדאי להעמיק את הקריאה על הנושא ולעיין גם במדריך שהכנו על ניקוי כתמים בשטיח. שנית, נדגיש כי את רוב הכתמים ניתן בהחלט להסיר, אך חשוב להשתמש בחומרי הניקוי הנכונים והמתאים לשם כך.

 

בדרך כלל סודה לשתייה תסייע עבור הסרה של כתמי שמן, חומץ יכול לעזור לנו להסיר כתם של פירות הדר וכתמים של שוקולד, תוכלו להסיר באמצעות נוזל ניקוי של מדיח כלים.

 

את רוב הכתמים אפשר להסיר אך הדגש הוא שכדאי לבצע טיפול בשלבים הראשוניים שבהם הכתם נוצר, כלומר לא מומלץ לחכות עד שהכתם יגיע אל האזורים הפנימיים של השטיח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

כיצד לתחזק ולשמור על השטיח?

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לבצע שאיבה של השטיח באמצעות שואב אבק בייתי אחת לשבוע או שבועיים וזאת על מנת להסיר את שכבת האבק העליונה.

 

כמו כן, מומלץ למקם את השטיח במקום בו הוא אינו חשוף לשמש חזקה וישירה מאחר והשמש פוגעת בסיבים ועשויה לגרום לשטיח לאבד מהצבע המקורי שלו.

 

טיפ נוסף הוא לנסות ולא למקם על גבי השטיח חפצים שמשקל רב וזאת מאחר והמשקל פוגע בסיבים והדבר יוצר שקעים בשטיח.

 

זכרו, תחזוקת השטיח על בסיס קבוע יכולה לשמור עליו במצב טוב יותר אך היא לא תחליף להזמנת שירותי ניקוי שטיחים בראש העין על ידי חברה מקצועית, בעל ציוד עוצמתי וחומרי ניקיון מתאימים.