ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים ברמת השרון

הגיע הזמן לנקות את השטיח? דרך פורטל טופ שטיחים תוכלו להזמין שירות מקצועי עד הבית ולנקות מספר שטיחים באותו הביקור. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו להחזיר את השטיח למראה הנקי שלו.

ניקוי שטיחים ברמת השרון בבית הלקוח

לאורך השנים, השטיחים בחדרי הבית השונים צוברים המון אבק, לכלוך וכמובן כתמים. דעו כי ניתן להסיר את רוב הכתמים בהנחה ומשתמשים בחומרים, תכשירים וכמובן ציוד מתאים לשאיבה חזקה. כדאי לזכור כי כיום חברות רבות מציעות שירותי ניקוי שטיחים ברמת השרון גם בבית הלקוח וכך ניתן לחסוך זמן יקר מאחר ולא נדרש להוציא את השטיחים מהבית ולקחת אותם למפעל.

 

ניקוי שטיחים ברמת השרון

עלות ניקוי שטיחים מקצועי ברמת השרון

ניתן לתמחר את ניקוי השטיח בשתי שיטות. חלק מהחברות מתמחרות את העבודה פר מטר רבוע וחלק מהחברות יספקו לכם מחירים כוללים לפי חלוקה לגדלים: קטן, בינוני וגדול. בכל אופן, חשוב להבין היטב כיצד מתומחרת העבודה. מחיר ניקוי שטיח סטנדרטי נע בדרך כלל בטווח שבין 40 ל-55 ש"ח למ"ר.

מחיר ממוצע לניקוי שטיח סטנדרטי (למ"ר)

מחיר ממוצע לניקוי שטיח סטנדרטי (למ"ר): 50 ₪

טווח מחיר גבוה 60 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

מסירים אבק ומנקים כתמים קשים

מלאכת הניקוי של השטיח דורשת ידע ומקצועיות אך בסופו של התהליך ניתן לקבל שטיח עם מראה אחר לגמרי מהמראה שהייתם רגילים אליו בשנים האחרונות. ניתן להסיר כתמים קשים מכל סוג של השטיח, החל משטיחי שאגי גדולים ועד לשטיחים פרסיים שנמצאים בבתים רבים בישראל. ומה בנוגע לאבק? אומנם אפשר להסיר אבק גם באמצעות שואב אבק איכותי אך כדאי לדעת שפעולה זו לא מספיקה ובשביל להסיר אבק גם מהשכבות הפנימיות של השטיח, נדרש לעיתים להשתמש במכשירי קיטור מיוחדים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר ברמת השרון

שירות נוסף אשר נחשב לנפוץ מאוד בעיר רמת השרון הוא שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר. למעשה ניתן להזמין את חברת הניקיון לניקוי שטיחים במשרדים או בתים פרטיים גם כאשר יש לכם שטיחים שמכסים את כל רצפת החדר. בדרך כלל שטיחים כאלה צוברים לא מעט לכלוך וקשה יותר לנקות אותם מאחר ולא ניתן להרים אותם לצורך ניעור וגם אי אפשר להפוך אותם. לכן, במצב זה נהוג להזמין את חברת ניקיון השטיחים אל המקום בשביל לבצע תהליך מקיף שיחזיר את השטיחים למצב נקי.