ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים ברעננה

תושבי העיר רעננה? בואו למצוא חברה אשר מתמחה בניקוי ייסודי ומעמיק של השטיח ומגיעה עד אליכם. ניתן לקבל מספר הצעות מחיר שונות דרך האתר ולהשוות בין העלויות עבור ניקוי השטיחים בבית שלכם.

חברת ניקוי שטיחים ברעננה במחיר משתלם

על אף העובדה שאנחנו מבצעים את הניקוי של השטיח אחת לתקופה של מספר חודשים ואף מספר שנים, כולנו מעוניינים לחסוך בעלויות ולקבל הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות. במקום לבחור בחברת הניקיון הראשונה שאותה מצאתם ומציעה שירותי ניקוי שטיחים ברעננה, אנו מציעים לכם שירות אחר - השוואת מחירים.

איך זה עובד? אנו נדאג לכך שתקבלו מספר הצעות מחיר שונות מכמה וכמה חברות הפועלות בעיר וזאת על מנת שתוכלו להשוות מחירים ולהתקדם עם בעל המקצוע שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.

ניקוי שטיחים ברעננה

האם אפשר לנקות את השטיח לבד?

רבים מנסים להימנע מהזמנה של חברת ניקיון מקצועית ושוקלים לבצע את תהליך הניקיון של השטיח בכוחות עצמם. כדאי לדעת שמאוד לא מומלץ לבצע ניקיון של השטיח לבד ואנחנו כמובן לא מדברים על שאיבה פשוטה עם שואב האבק אלא ניקיון מהסוג של שטיפת השטיח ותלייתו לייבוש בניסיון לנקות אותו בצורה מעמיקה וייסודית.

שיטות אלו עשויות לא פעם לגרום לשטיח שלכם נזקים שיהיה מאוד קשה לתקן בהמשך ובמקרים רבים אנו רואים לקוחות אשר לאחר ניקוי עצמאי של השטיח מחפשים שירות של תיקון שטיחים בשביל לסדר פגמים שנוצרו בו. הזמינו חברת ניקוי שטיחים מקצועית דרך הפורטל שלנו ותשמרו על שטיח נקי מבלי לגרום לו נזקים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי שטיחים באזור רעננה גם עבור משרדים

יש לא מעט משרדים וחברות בעיר רעננה אשר החליטו לשלב במסגרת עיצוב המשרד שלהם שטיחים. לרוב מדובר כמובן בשטיחים גדולים אשר נפרסים מקיר אל קיר ומכסים את הרצפה באופן מוחלט אך לפעמים אנו נתקלים כמובן גם בשטיחים בגודל סטנדרטי מסוגים שונים כמו שטיחי שאגי, שטיחים פרסיים או כל סוג אחר.

בעל המקצוע מגיע עד למשרד שלכם ומנקה את השטיחים על מנת להסיר מהם את כל הכתמים הקשים שהצטברו עליהם לאורך השנים על מנת להחזיר את המראה הנוצץ והנקי של המשרד כפי שהיה בהתחלה.

שאלות בנוגע לניקוי שטיחים ברעננה

איך אדע כמה עולה לנקות את השטיח שלי?

היות והמחירים ניקוי שטיחים משתנים בעקבות גודל וסוג השטיח, אנו ממליצים לכם לבחון את מחירי ניקוי השטיחים בטבלה שהכנו באתר.


האם ניקוי שטיחים רעננה מצריך הכנות כלשהם מצידי?

מומלץ לסדר את הבית ולפנות מעבר נוח אל השטיח, כמו גם להוציא את הרהיטים הנמצאים עליו ומסביבו.


אני מתגורר ביישוב סמוך לרעננה, האם אני יכול למצוא שירות באתר?

כן. ניתן למצוא דרכנו שירותי ניקוי שטיחים במרכז וגם באזור השרון עבור כל הערים והיישובים. צרו איתנו קשר עוד היום ונדאג שתקבלו הצעת מחיר מחברות באזורכם.


הסרת כתמים קשים מהשטיח

בין אם מדובר בכתמים אשר נוצרו בעקבות נוזלים שנשפכו על השטיח כמו משקאות שונים כמו יין או קפה ובין אם מדובר מכתמים שנוצרו מאוכל שנפל על השטיח - מומלץ להסירם כמה שיותר מהר. למשך הזמן בו נמצא הכתם על גבי השטיח שלכם יש חשיבות מכרעת וכלל שנטפל בכתמים מהר יותר, הסיכוי להסרתם בצורה מוחלטת עולה משמעותית. את טכניקת הניקוי בוחרת חברת הניקיון בהתאם לסוג השטיח וסוג הכתמים כאשר יש טכניקות הסרה וחומרי ניקיון שונים מכתם לכתם.