ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בשוהם

מצאו ניקוי שטיחים בשוהם מחברת ניקוי שטיחים שמגיעה עד הבית ועושה את הניקיון במפעל או בבית שלכם. ערכו השוואת מחירים בין חברות ניקוי השטיחים השונות וחסכו בקלות.

השוואת מחירים בין ניקוי שטיחים בשוהם

כשאתם מסתכלים על מחירים של ניקוי שטיחים בשוהם חשוב להבין שהמחירים משתנים בהתאם לסוג השטיח, גודל השטיח וכמובן חברת ניקוי השטיחים. לגבי סוג השטיחים והגודל נתייחס בהמשך בפסקה של המחיר, אבל רק רגע לפני זה נרצה להתמקד בעובדה שהמחיר של משתנה גם בהתאם לחברת ניקוי השטיחים. אתם תוכלו לקבל מחיר טוב יותר על ניקוי של אותו השטיח באותו הגודל. תוכלו לעשות את זה באמצעות השוואת המחירים של טופ שטיחים. פה נוכל לעזור לכם אפילו יותר.

 

אחרי שאתם משאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים שתקבלו שמות של 3 חברות ניקוי שטיחים בשוהם. אתם רק תצטרכו לדבר איתם, להשוות בין המחירים שהם נותנים לכם ולחסוך בקלות.

 

ניקוי שטיחים בשוהם

מה המחיר של ניקוי שטיחים בשוהם?

הבנו שהמחיר משתנה בהתאם לסוג השטיח והגודל שלו, אבל כן נוכל להגיד ממוצע מחיר של ניקוי שטיחים בשוהם של השטיח הנפוץ ביותר שהוא השטיח השאגי. מחיר ממוצע של ניקוי שטיח שאגי הוא בין 200 - 300 ש"ח, אז ממוצע של 250 ש"ח. לשטיח בגודל בינוני.

 

מחיר ממוצע של ניקוי שטיח שאגי בגודל בינוני בשוהם

מחיר ממוצע של ניקוי שטיח שאגי בגודל בינוני בשוהם: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

ניקוי שטיחים בבית הלקוח לעומת במפעל

שאלה נפוצה שאנחנו נשאלים היא האם אפשרי לנקות בבית הלקוח או שצריך לקחת את השטיח למפעל. שטיפה במפעל תהיה באמצעות מכונה שמנערת את השטיח ומנקה אותו, אבל ניקוי שטיח בבית הלקוח באופן ידני תצרוך יותר זמן וחומרים מיוחדים, מה שגם לרוב יעלה יותר. אז איזה שטיחים כדאי לתת לחברת ניקוי שטיחים מקצועית לנקות באופן ידני? בעיקר שטיחים ישנים יותר שעוברים בירושה ובעלי ערך סנטימנטלי, אותם יהיה קשה לנקות תוך כדי שמירה על שלמותם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

גם שירותי ניקוי שטיחים למשרדים

באמצעותנו תוכלו למצוא גם פתרונות ניקוי שטיחים למשרד שלכם. הרבה מאיתנו מבלים מחצים מהיום שלנו באמצע השבוע במשרד, וללא ספק משרד חייב להרגיש כמו בית. התקשרו אלינו ותנו לנו להפנות אתכם לחברות ניקוי שטיחים בשוהם או בכל רחבי המרכז שיעשו את העבודה המקצועית ביותר. בנוסף כמובן רוב המשרדים עובדים בשעות היום, אז נוכל להפנות אתכם גם לחברות משרדים שעושות ניקוי שטיחים בלילה כדי שלא יפריעו למהלך העבודה התקין שלכם, וגם אתם לא תפריעו להם לגרום לשטיח לשכם להיראות טוב.