ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בחדרה

ניקוי שטיחים מקצועי בחדרה, במגוון טכניקות ושיטות לצורך הסרת כתמים פשוטים או מורכבים. בצעו דרכנו השוואת מחירים וקבלו עד שלוש הצעות שונות עוד היום.

השוו בין חברות לניקוי שטיחים בחדרה

שטיח מלוכלך לא רק נראה פחות טוב אלא הוא עשוי לגרום למחלות וגירויים אלרגיים בשל הצטברות גדולה של אבק. מעוניינים לנקות את השטיח? בעזרתנו תוכלו לחסוך במחיר העבודה בצורה משמעותית, כיצד? באמצעות השוואת מחירים. אנו מאפשרים לכם לבחון את מחירי השוק על ידי השוואה של מספר חברות לניקוי שטיחים בחדרה ובסביבתה הקרובה. כל מה שעליכם לעשות בשביל להתחיל בבדיקות הוא להשאיר לנו פנייה כאן באתר או לצלצל אלינו ואנו נאתר עבורכם את החברות הטובות ביותר, במחיר המשתלם ביותר.

 

ניקוי שטיחים בחדרה

ניקוי שטיחים בחדרה: מחירים ועלויות

כמה עולה לנקות שטיח בחדרה? התשובה היא - תלוי. תלוי בסוג השטיח, הגודל שלו ושיטת הניקיון הנדרשת. על מנת לספק לכם כיוון כללי באשר לעלויות, אנו מצרפים כאן מחירון שמתבסס על הצעות מחיר אמיתיות של חברות לניקוי שטיחים מאזור המרכז והצפון. נדגיש, המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ומומלץ תמיד לוודא את העלות המדויקת מול החברה לאחר שתשוחחו עם נציגיה.

מחיר ניקוי שטיחים בחדרה

כמה יעלה לנקות כתם קשה מהשטיח?

טיפול נקודתי בכתם גדול בשטיח.


250 - 300 ש"ח
עלות ניקוי של שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי בגודל בינוני


250 - 350 ש"ח
כמה עולה לנקות שטיח מקיר לקיר?

ניקוי שטיח מקיר לקיר, כולל הסרת כתמים קשים.


15 - 20 ש"ח למ"ר
עלות ניקיון שטיחים לאחר הצפה

שאיבה וטיפול חיוני למניעת עובש בשטיח.


40 - 65 ש"ח
כמה יעלה לנקות שטיח בעבודת יד?

ניקוי המתבצע באמצעות חומרים ששומרים על השטיח.


60 - 80 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הזמנת השירות עד בית הלקוח

כיום, כבר לא חובה לקחת את השטיחים שלכם למפעל לצורך פעולת הניקוי שטיחים בחדרה מאחר ויש חברות רבות אשר מציעות שירותי ניקוי שטיחים בבית הלקוח. לאחר הזמנת השירות, יגיע נציג מטעם חברת הניקיון עד אליכם, עם כל הציוד המקצועי הדרוש לו לצורך פעולת הניקוי ויבריק את השטיח שלכם. השירות מתאים בעיקר למקומות בהם יש שטיחים גדולים וכבדים או שטיחים הנפרסים מקיר לקיר אך גם ללקוחות עם שטיחים קטנים יותר אשר אינם מעוניינים לנייד את השטח ממקום למקום בשל החשש מגרימת נזקים לשטיח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

איזה כתמים ניתן להוציא מהשטיח?

באופן כללי את רוב הכתמים אפשר להוציא מהשטיח אך ישנם מספר משתנים אשר יקבעו זאת בצורה סופית. כך למשל, סוג השטיח, וותק הכתם והמיקום הספציפי שלו, יקבעו האם יהיה ניתן להסירו בצורה מוחלטת או חלקית. ככל שהכתם נשאר על השטיח לאורך זמן רב יותר, כך יהיה קשה יותר להסירו.

 

דעו שכיום ניתן להסיר כתמי שתן, דם, נוזלים של משקאות (לרבות יין) וגם כתמי אוכל או זיעה מהשטיח. מומלץ לחפש חברה מקצועית אשר משתמשת במהלך פעולות הניקוי שטיחים בחדרה במכשיר קיטור מיוחד אשר מגיע לעומקו של השטיח ומטפל גם בכתמים שהצטברו בשכבות הפנימיות.