ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בחיפה

מחפש אחר חברה המספקת ניקוי שטיחים בחיפה עם מחירים זולים והמון המלצות? הזמן כעת ניקוי שטיחים מקיר לקיר בחיפה או ניקוי של שטיחים מכל סוג וגודל מטופ שטיחים וקבל מספר הצעות מחיר עבור השירות.

ניקוי שטיחים בחיפה והסביבה במגוון שיטות

חשוב לדעת שבהתאם לסוג השטיח שלכם, נקבעת גם שיטת הניקיון שלו. ניתן כיום לבצע ניקוי שטיחים בחיפה באמצעות מכשירים מתקדמים כמו מכשירי הזרקה ויניקה אשר מחדירים אל שטחו הפנימי של השטיח חומר ניקיון מיוחד ולאחר מכן יונקים באמצעות לחץ גבוה הלכלוך, האבק וכל מה שהצטבר על השטיחים לאורך השנים במטרה לנקות אותם בצורה טובה.

ניקוי שטיחים בחיפה

מחיר של ניקוי שטיחים בחיפה והסביבה

בדרך כלל המחירים עבור ניקוי שטיחים בחיפה ובערים השכנות נע בין 40 ש"ח ל-55 ש"ח אך נקבע באופן סופי רק לאחר שיחת טלפון עם בעל המקצוע, שליחת תמונה של השטיח שלכם לצורך הערכה מדויקת יותר ובמקרים מסוימים רק כאשר בעל המקצוע מגיע אליכם הביתה לטיפול עצמו. המחיר משתנה 

מחיר ממוצע עבור ניקוי שטיחים בחיפה (למ"ר)

מחיר ממוצע עבור ניקוי שטיחים בחיפה (למ"ר): 47 ₪

טווח מחיר גבוה 55 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר בחיפה

כאשר מדברים על שטיחים מקיר לקיר, בדרך כלל מתכוונים לבתי עסק כמו מלונות, משרדים וגם כמובן בתים פרטיים. השטיחים הללו לא רק מפחיתים את כמות הרעש אלא גם מסייעים לבטיחות מאחר והם מונעים החלקות.

בנוסף, שטיחים אלו מספקים שדרוג מבחינת הנראות העיצובית של החלל אך רבים מאיתנו מרגישים תסכול כאשר עובר זמן והשטיחים למעשה דוהים, מתלכלכים וצוברים כתמים. על מנת לנקות שטיחים מקיר לקיר נדרש להזמין את בעל המקצוע אליכם מאחר ומלאכת הוצאת השטיח וניתוקו מהרצפה מורכבת ומאוד לא מומלצת. דרכנו ניתן להזמין שירותי ניקוי עבור שטיחים בכל גודל מהשטיחים הקטנים ביותר ועד לשטיחים אשר שטחם הוא מקיר אחד אל הקיר השני.
 

ניקוי שטיח מקיר לקיר

סוגי השטיחים שניתן לנקות דרכנו:

  • ניקוי שטיחים אפגניים בחיפה: שטיחים אפגניים בדרך כלל עשויים 100% צמר ומגיעים בשלל דוגמאות, עיצובים וצבעים. הניקיון מתבצע במגוון שיטות, כולל שיטת הזרקה של חומרי ניקיון מיוחדים ושיטות ידניות.

  • ניקוי שטיחים מדגם שאגי: ניקוי השטיח מתבצע לרוב בעזרת מכשירים קיטור אך גם באמצעות מים בשילוב עם חומרי ניקוי מתאימים.

  • שטיחים עשויים קש: ניתן לנקות שטיחי קילים (העשויים שתי וערב) וקש באמצעות ניקוי יבש אשר אינו מערב נוזלים שיכולים לפגוע בשטיח ולהרוס אותו.

  • ניקוי שטיחים פרסיים בחיפה: ניקוי של שטיח פרסי דורש שימוש במברשות ששומרות על השטיח מפגיעות תוך שטיפת השטיח במים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

הזמינו עוד היום ניקוי שטיחים בבית בחיפה

כיום כבר לא צריך לקחת את השטיח אל מפעל השטיחים על מנת לנקות אותו וישנה דרך קלה ופשוטה הרבה יותר לביצוע תהליך הניקיון. מזמינים בעל מקצוע שזאת עבודתו אליכם הביתה או אל המשרד והוא למעשה מגיע עם כל הציוד הדרוש לו לצורך הניקיון הייסודי.

כל שעליכם לעשות הוא להכין את הבית ולפנות לבעל המקצוע את האזור בו ממוקם השטיח על מנת לייעל את העבודה עצמה וליצור סביבת עבודה נוחה ללא רהיטים. ההמלצה שלנו היא להזמין שירות ניקיון עבור מספר שטיחים בו זמנית ולבקש מבעל המקצוע שינקה אותם באותה ההזדמנות, כך גם תקבלו מחיר נוח פר שטיח בודד.

שאלות נפוצות בנושא ניקוי שטיחים בעיר

כיצד מוצאים בעל מקצוע מומלץ לניקוי שטיחים בחיפה?

ראשית חשוב לציין שהחברות ובעלי המקצוע שעובדים איתנו כאן בפורטל, נבדקו ונמצאו בעלי המלצות מעולות. שנית, תמיד תוכלו להסתכל באתר האינטרנט של החברה או לחילופין לחפש המלצות בפייסבוק על בעל המקצוע עצמו.


איזה שירותים נוספים ניתן למצוא באתר?

תוכלו למצוא באתר שלנו שירות ניקוי שטיחים בחיפה מכל סוג וגם תיקון של שטיחים, ניקוי ספות, ריפודים ווילונות.


האם ניתן לנקות שטיח לבד?

ניתן לנקות חלק מהכתמים בעזרת חומץ או אפילו סודה לשתייה אך במידה ומדובר בכתמים קשים, מומלץ להזמין בעל מקצוע עם ציוד מתאים.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה