ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בעפולה

השטיח שלכם מלא בחול ולכלוך? רוצים לנטרל ריחות רעים מהשטיח? הזמינו עוד היום שירותי ניקוי שטיחים בעפולה עד הבית או ניקוי מקצועי במפעל באמצעות מכונות מיוחדות.

מתי נזמין שירותי ניקוי שטיחים בעפולה?

את ניקוי השטיח נבצע בעיקר כאשר נרצה להסיר לכלוך, כתמים, אבק, חול וריח רע מהשטיח. לאורך השנים השטיח צובר המון לכלוך, חול, בוץ וגם חיידקים ובקטריות, אשר עשויים להזיק לבריאות של דיירי הבית.

 

נרצה להזמין שירותי ניקוי שטיחים בעפולה גם במצבים שבהם נשפך חומר מסוים על השטיח ויצר כתם גדול: משקה מסוים, שתן, קיא וכדומה. רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו עוד היום אל המוקד של 'טופ שטיחים' ותוכלו לקבל הערכת מחיר ראשונית לשירות.

 

ניקוי שטיחים בעפולה

ניקוי שטיחים בעפולה - בבית או במפעל?

לא בטוחים אם עדיף לנקות את השטיח אצלכם או לקחת אותו אל המפעל? הנה טבלה אשר תסביר מה ההבדלים בין ניקוי שטיחים בבית בעפולה לבין ניקוי על ידי מכונות מיוחדות במפעל:

 

פרמטר נבדק ניקוי שטיחים עד הבית ניקוי שטיחים במפעל

משך התהליך

מספר שעות עד כשבוע

רמת ניקיון

בינונית גבוהה

מחיר השירות (למ"ר)

בין 30 ל-50 ש"ח בין 50 ל-70 ש"ח

ניקוי שטיח בעפולה מכל סוג

בעזרתנו תוכלו לנקות את כל סוגי השטיחים וזה כולל גם את הסוגים הבאים:

 

ניקוי שטיחים מסוג שאגי: לשטיחי השאגי יש שיערות ארוכות ולא פעם יהיה צורך לנקות את שטיחי השאגי במפעל ולא בבית הלקוח. הסיבה לכך היא שהשטיח סופח כמות גדולה של מים ונוזלים.

 

ניקוי שטיחים מצמר: כאשר מדובר על שטיחים מצמר, רובנו בוודאי חושבים על ניקוי שטיחים פרסיים מאחר והם ככל הנראה הנפוצים ביותר. פרט לאלו, ישנם גם שטיחים אוזבקיים ואפילו אפגניים, אשר דורשים ניקוי באמצעות חומרי ניקיון מיוחדים.

 

ניקוי שטיחים ממשי: ניקוי זה נחשב ליקר יחסית וזאת מאחר ושטיחי משי זקוקים להתייחסות מיוחדת ועדינות. 

 

ניקוי שטיחים סינטטיים: תוכלו להזמין שירות לניקוי שטיחים בעפולה גם בעבור שטיחים סינטטיים, כאשר שיטות הניקוי יהיו לרוב שאיבת האבק, הפיכת השטיח והוצאת החול, שימוש בטלק ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

האם תמיד אפשר לנקות את השטיח?

אפשר תמיד לשפר את מצבו של השטיח מהמצב הנוכחי שבו הוא נמצא אך חשוב לציין שלעיתים יהיה מאוד קשה ואפילו בלתי אפשרי להסיר כתמים מסוימים, בעיקר אם מדובר בכתמים ישנים מאוד שכבר נכנסו לעומקו של השטיח. אפשר להגיד כי רוב החברות יוכלו לספק לכם אינדיקציה ראשונית בנוגע לסיכויי ההצלחה של פעולת הניקוי במידה ותשלחו להם וידאו קצר אשר מראה את השטיח שלכם, עם דגש עם הכתמים עצמם.

השוואת מחירים לפני ניקוי שטיחים בעפולה

חלקנו עשויים לחשוב שכל החברות מספקות את אותו הסטנדרט מבחינת רמת הניקיון אך לא כך הדבר. ישנן חברות לניקוי שטיחים בעפולה אשר עובדות עם ציוד ישן או חומרי ניקיון שאינם מתאימים, רק בשביל להוזיל את העלויות בעת העבודה.

 

אנו בפורטל השטיחים, מקפידים לבדוק היטב את החברות השונות במטרה לספק לגולשי האתר שירותי ניקוי שטיחים ברמת הגבוהה ביותר, ללא קשר לסוג השטיח.

 

השוואת המחירים לא רק תבטיח שתקבלו מידע על החברה לפני אלא היא גם יכולה להוזיל את המחיר של השירות בצורה משמעותית ואפשר להבין את טווח המחירים בעבור השטיח או השטיחים אשר קיימים אצלכם בבית או במשרד.