ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בקריות

שירותי ניקוי שטיחים עד בית הלקוח באזור הקריות הכולל הסרת כתמים קשים של יין, שתן, דם ושאריות מזון והכל במחירים נוחים ומשתלמים. בואו לקבל הצעות מחיר שונות ולמצוא חברה מקצועית שתבצע את העבודה.

הזמינו שירותי ניקוי שטיחים בקריות במחיר זול

כאשר אנו מחפשים חברת ניקיון, אחד הפרמטרים המרכזיים אשר דורשים בדיקה מעמיקה הוא כמובן נושא המחיר. כולנו מעוניינים לקבל מחירים זולים ונוחים מבלי להתפשר על איכות השירות המסופק לנו.

בעקבות היצע החברות הקיים באזור הצפון בכלל והקריות בפרט, ניתן לקבל מחירים נוחים למדי ולהזמין שירות ניקוי שטיחים בקריות בזול. במידה וברצונכם לנקות מספר שטיחים בעת ביקורו של בעל המקצוע, לרוב תקבלו מחיר כולל שיוזיל את עלות הניקוי פר שטיח בודד.

ניקוי שטיחים בקריות

ניקוי שטיח שאגי בקריות

אחד מהסוגים הנפוצים של שטיחים שניתן למצוא בבתים בישראל הוא כמובן שטיח שאגי. מדובר בשטיחים שעירים אשר ניתן למצוא במגוון רחב של צבעים וגדלים וגם ברמות צפיפות שונות של הסיבים.

מחיר ניקוי שטיח שאגי בגודל בינוני נע בדרך כלל בטווח המחירים של 250 - 350 ש"ח אך המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג הכתמים אשר יש על גבי השטיח ומידת המורכבות שבהסרתם.

מחיר ממוצע לניקוי שטיח שאגי באזור הקריות

מחיר ממוצע לניקוי שטיח שאגי באזור הקריות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

ניקוי שטיחים לבד מול ניקוי של חברה

רוצים לנקות את השטיחים בעצמכם? תמיד ניתן לבצע את הפעולות הבסיסיות של ניקוי השטיח באמצעות שואב האבק הביתי או הפיכת השטיח למשך כמה שעות על מנת להוציא ממנו חול ולכלוך שהצטבר לאורך השנים.

יחד עם זאת, מומלץ להימנע מטיפולים של ניקיון הכוללים שימוש בחומרים מיוחדים וזאת מאחר וכל שטיח מגיב בצורה שונה ולעיתים מריחת החומר יכולה רק לגרום לנזקים גדולים יותר. חברות ניקיון מקצועיות לא רק מחזיקות חומרים מאושרים ואיכותיים אלא גם יודעות כיצד לבצע ניקוי שטיח בצורה כזאת שתסיר את הלכלוך העמוק מתוכו בצורה טובה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

על החשיבות של ניקוי השטיחים בבית

אחת הסיבות המרכזיות לניקוי של השטיחים בבית היא כמובן הנראות הכללית של השטיח שמשפיעה גם על החלל בו הוא ממוקם וזה כלל לא משנה אם מדובר על השטיחים בחדר השינה או הסלון. אך חשוב להבין שלניקוי השטיחים יש חשיבות גם בשל העובדה שהתהליך עשוי למנוע אלרגיות שנובעות מהימצאות של חיידקים כמו למשל קרדית האבק בתוך חלקי השטיח. במקרים רבים שאיבה רגילה אינה מספיקה על מנת להוציא את החיידקים מעומק השטיח ועל כן נזמין חברה מקצועית לטיפול מקיף ומקצועי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה