ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

​ניקוי שטיחים לאחר הצפה

הצפה בבית? השטיח נרטב? טיפול מקצועי בשטיחים לאחר הצפה הכוללים ניקוי מקצועי, ייבוש ותיקון במידת הצורך, הכל בשיטת השוואת המחירים של טופ שטיחים המספקת שירות כלל ארצי המגיע לבית הלקוח.

חברה מקצועית לניקוי שטיח לאחר הצפה

ניקוי שטיחים לאחר הצפה, הוא עניין מסובך ומורכב, לכן אתם צריכים חברה מקצועית שתבצע עבורכם את העבודה. אצלנו בטופ שטיחים, אנחנו מגיעים עד אליכם הביתה, בשביל לטפל באופן יסודי בבעיה. אם יש לכם שטיחים שניזוקו כתוצאה מהצפה, אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להחזיר אותם למצב הקודם.

בעלי המקצוע שלנו, הם מהטובים ביותר בתחום והם יכולים לספק לכם שירות איכותי במחירים משתלמים ביותר. הצפה היא עניין מאוד לא נעים, אך באמצעות הטיפול המסור של אנשי המקצוע העובדים איתנו, תוכלו בקלות לחזור לשגרה.

ניקוי שטיח לאחר הצפה

מצאו חברה לטיפול בכל סוגי השטיחים בכל הארץ

אנחנו דואגים למצוא עבורכם את כל החברות המובילות באזור המגורים שלכם, עם שירות עד לבית הלקוח. טופ שטיחים מטפלים בכל סוגי השטיחים ולכל ניקוי יש לנו חברה מתאימה, היכולה בהחלט לבצע את העבודה. אם יש לכם שטיחי יוקרה או מקיר לקיר תנו לנו לעשות עבורכם את המלאכה.

ניקוי שטיחים לאחר הצפה עם "טופ שטיחים"

כפי שהסברנו קודם, זה כלל לא משנה איפה אתם מתגוררים בארץ. במידה ואתם זקוקים לניקוי שטיחים לאחר הצפה, אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו מבינים שבזמן הצפה יש נזק מסיבי לכל הבית ויש לעיתים רהיטים אשר לא ניתן להציל.

יחד עם זאת, ישנם מספר פתרונות ייבוש עבור השטיח שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף באתר שלנו ואנו נדאג לחבר לכם את בעל המקצוע המתאים ביותר שיסייע לכם להתגבר על הנזקים שנגרמו מההצפה בבית או הדירה שלכם

שיקום שטיחים לאחר רטיבות ומגע עם מים

שטיח לאחר הצפה, זקוק לשיקום רציני, במיוחד אם מדובר בעבודת יד אשר רגישים למגע עם מים. ישנם כאלו שיש לנקות אותם אך ורק בניקוי יבש ואחרי הצפה יש לטפל בהם באופן מיוחד, עד לשיקום מלא והחזרתו למצב הקודם.

טופ שטיחים, עובדים עם חברות מוסמכות בתחום בעלי נסיון רב, היכולים בהחלט  להחזיר שטיחים מוצפים לחיים. אנחנו עובדים בכל הארץ ויש לנו שירות איכותי ומקצועי, בכל מקום בו אתם נמצאים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

המשרד עבר הצפה? אנחנו בדרך!

אם הבית שלכם או המשרד עבר הצפה, אנחנו נדאג לטפל בשטיחים שלכם ולהחזיר להם את הצבע ואת המרקם, כולל תהליך ייבוש מוקפד ומקצועי. באמצעות הפורטל שלנו, תוכלו למצוא בקלות את החברה המתאימה לעבודה.

אנחנו מרכזים באתר שלנו, את כל החברות המובילות ביותר וחוסכים להם את החיפוש. טופ שטיחים הוא פורטל יעיל ומקצועי ובעיקר איכותי, העובד עם חברות מעולות, היודעות איך להחזיר אותם למצבם הקודם.

בית מוצף

שאיבת שטיח לאחר הצפה בצורה מקצועית

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע אשר מספקים שירות של ניקוי השטיח על ידי שאיבתו. השירות מתבצע בבית הלקוח ולכן אין צורך לשלוח את השטיח לניקוי אצל החברה או במפעל. אם חוויתם הצפה בבית או אפילו במידה ונכנסו מי גשמים בעקבות השארת חלון פתוח בחדר, תוכלו להציל את השטיח שלכם על ידי שאיבתו בצורה ייסודית.

ייבוש שטיחים, ריפודים וספות לאחר רטיבות

השירות המקצועי של טופ שטיחים, כולל ייבוש של כל השטיחים והריפודים לאחר ההצפה, גם אם דרוש לכם ניקוי מיטה, מזרון ואפילו כיסא הניזוק ממים - אנחנו מגיעים אליכם הביתה ומבצעים הערכה של הנזק ומטפלים באופן יסודי בכל הדברים הנדרשים. כל שטיח וכל ריפוד וכל מזרון, מטופל אצלנו בצורה מלאה על ידי החברה המתאימה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח לנו את הפרטים שלכם דרך האתר ואנחנו כבר נדאג למצוא עבורכם את חברת הניקיון המתאימה.