ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיח צמר

מתחת נציג כמה עולה ניקוי שטיח צמר במפעל, תקבלו הסבר כיצד חברת ניקוי מנקה שטיחי צמר, על איך תוכלו שטיח מסוג זה בעצמכם וגם איך תוכלו לשמור עליו - קדימה התחלנו.

למה חשוב לשים לב לפני ניקוי שטיח צמר?

ניקוי שטיחי צמר נתון לשינוי בהתאם לסוג העיבוד של הצמר ממנו עשוי השטיח. שטיחי צמר רגישים מאוד לחום גבוה והיות ומדובר בחומר טבעי, הוא נתון להיהרס בקלות יתרה אם הניקוי מתבצע בצורה הלא נכונה. שטיח צמר ניתן לנקות הן באופן ידני ע"י בעל מקצוע והן ע"י מכונה ייעודית במפעל שטיחים. צוות פורטל טופ שטיחים ממליץ להיעזר בחברת ניקוי שטיחים ע"מ שיגיעו לאבחן את סוג הצמר שממנו עשוי השטיח שלכם כדי להתאים לו את הטיפול הנכון.
 

ניקוי שטיח צמר

מהם סוגי הצמר הנפוצים לשטיחים?

חשוב שתדעו שלשטיחי צמר קיימים שני עיבודים נפוצים: עיבוד של צמר 100% ועיבוד של 80% צמר עם 20% חומרים סינטטיים. הסיבה בגינה מייצרים שטיחי צמר מעובדים עם חומרים סינטטיים היא ע"מ לחזק את עמידות השטיח והן ע"מ להוזיל ללקוחות את מחירי השטיח. כמו כן, סוגי הצמר הנפוצים לשימוש עבור שטיחים בשני סוגי העיבודים הם של כבסים, אלפקות, עזים, לאמות ואפילו גמלים.

כיצד להבדיל בין שטיחי צמר?

רבים מלקוחות פורטל טופ שטיחים שואלים אותנו: כיצד ניתן להבדיל בין סוגי הצמר? התשובה לכך תתבטא ברמת הספיגה של כתמים לגוף השטיח. חומר הצמר סופג בצורה מיטבית כתמים שאינם כוללים תרכובות שמנים בתוכם.

 

ע"מ להבין לעומק את סוג תרכובת הצמר של השטיח שלכם - תוכלו לטפטף באזור צדדי של השטיח טיפת צבע ואפילו קפה, אם אתם מבחינים שהכתם נספג לעומקו של השטיח - מדובר בשטיח שעשוי מ- 100% צמר טבעי. במידה והכתם אינו נטמע וניתן אף לנקותו אותו בקלות - סימן שמדובר בשטיח צמר שמעורבב עם חומר סינטטי שמקשה על הכתם להיטמע בשטיח. 

כמה עולה ניקוי שטיח צמר?

ניקוי שטיח צמר נע בין 350 - 460 ש"ח עבור שטיח בגודל של עד 6 מ"ר. תהליך הניקוי של שטיחי צמר יעשה במפעל לניקוי שטיחים.

 

מחיר ממוצע לניקוי שטיח צמר

מחיר ממוצע לניקוי שטיח צמר: 405 ₪

טווח מחיר גבוה 460 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

כיצד חברת ניקוי מקצועית מבצעת ניקוי שטיחי צמר?

חברת ניקוי שטיחים מקצועית יכולה להגיע עד אליכם הביתה כדי לנקות את שטיח הצמר שלכם. היא תשתמש בחומר ריכוך ייעודי לצמר ותרסס על השטיח באמצעות מכונה מיוחדת. לאחר פעולת הריסוס תתבצע המתנה של בין 10 - 15 דקות על מנת שהחומר ייספג בשטיח ויפרק את הליכלוך. לאחר מכן, חברת הניקוי תערבב חומר ניקוי ייעודי לצמר במכונת השטיפה המחוברת לצינור עם ראש מיוחד, החומר יוחדר לשטיח בפעולה אחת ובפעולה שניה יישאב ממנו.

 

חשוב לנו בטופ שטיחים ליידע שניקוי שטיח צמר בבית אינו מחליף את תהליך הניקוי שמתבצע במפעל לניקוי שטיחים, שם השטיח נשטף בכמויות גדולות של מים וסבון ונסחט. ניקוי שטיחי צמר בבית הלקוח מועילים במקרים בהם כמות הליכלוך שיש לנקות אינה גדולה או קשה להסרה. רצוי לבצע ניקוי שטיחי צמר פעם בחצי שנה עד שנה לפחות.

 

כל כמה זמן לבצע לניקוי שטיח צמר?
9 חודשים
12 חודשים משך זמן 6 חודשים

איך לנקות שטיח צמר לבד?

רוצים לדעת איך לנקות שטיח צמר בעצמכם? דעו שהדבר עשוי להיות טריקי. ניקוי שטיח צמר לבדכם מומלץ רק במקרים בהם מדובר בכתם טרי שנוצר ורק במידה ומדובר על שטיח סינטטי שמעורבב עם צמר. במידה ושני המקרים נכונים עבורכם - יהיה עליכם להשתמש במתלית לחה ולנגב את הכתם. חשוב מאוד לבצע תנועות ניגוב ולא שיפשוף היות והשיפשוף עשוי להטמיע את הכתם לתוך סיבי השטיח, מה שיהפוך אותו לקשה יותר להסרה.

השיגו שירותי ניקוי שטיחי צמר דרך טופ שטיחים

אין ספק ששטיחים עשויים צמר תורמים לא מעט לנראות של הבית, אך מה קורה במידה והבחנתם בכתם מכער בשטיח? המצאות של כתמים על שטיחים ובעיקר כאלו המצויים באזורים מרכזיים בבית כמו הסלון עשויים להוריד מהאסתטיות של החלל כולו.

 

ע"מ לאפשר לכם טיפול יעיל וזריז, דעו שתוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף מתחת ולקבל בחינם וללא התחייבות עד 3 חברות המתמחות בניקוי שטיחי צמר, ביניהן תוכלו לברר מחירים עבור אותה העבודה בלבד וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם במינימום מאמץ.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

כיצד לשמר שטיח צמר?

הגורם מספר אחת לנזק לשטיחים ובפרט לשטיחי צמר הוא חול. כדי לשמר שטיח צמר יהיה עליכם לשאוב אותו עם שואב אבק לפחות אחת לשבוע. במידה ואין לכם אפשרות לשאוב, תוכלו גם להסתייע בשירותי ניקיון שטיחים עד הבית. בנוסף, שטיחי צמר רגישים מאוד לשמש ולמים ועל כן, נמליץ לכם להמנע מלמקם אותם באזורים עם חשיפה ישירה לשמש ולמים.


ניקוי שטיחי צמר - עדיף במפעל לניקוי שטיחים

שאלות ותשובות בנושא ניקוי שטיחי צמר

כל כמה זמן יש לנקות שטיח צמר?

שטיחי צמר מומלץ לנקות על בסיס שבועי ע"י שאיבה בשואב אבק. לגבי ניקוי יסודי לשטיח - יש לבצע אחת לחצי שנה עד שנה לפחות.


כיצד מתבצע ניקוי שטיחי צמר?

ניקוי שטיחי צמר מומלץ לבצע במפעל לניקוי שטיחים, שם השטיח נשטף בכמות גדולה של מים וסבון ונסחט ע"י מכונה מיוחדת. ניתן גם להיעזר בשירותי ניקוי שטיחים עד הבית במידה והליכלוך בשטיח אינו גדול.


כיצד לאבחן את סוג שטיח הצמר שלי?

ניתן לאבחן על סמך רמת הספיגה של נוזלים בשטיח. הרחבנו על כך במאמר.