ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיח שאגי

שטיח שאגי ידוע כשטיח שמרבה להתלכלך ככל שעובר הזמן. אם ברצונכם להזמין חברת ניקוי שטיחים מקצועית בעלת ציוד מתקדם, אשר מגיע עד לבית לצורך הניקוי - פנו אלינו ונדאג שתקבלו בהקדם עד 3 הצעות מחיר שונות עבור שירותי הניקוי.

השוואת מחירים עבור ניקוי שטיחי שאגי

באמצעות פורטל טופ שטיחים ניתן לבצע השוואת מחירים קלה, נוחה וללא עלות בין החברות השונות עבור ניקוי שטיחי שאגי בכל גודל וצבע. שטיח השאגי צובר לכלוך בין הסיבים לאורך השנים ואחת למספר שנים כדאי מאוד לבצע ניקיון ייסודי ומעמיק שלו בעזרת בעל מקצוע שמכיר את דרך הטיפול המתאימה לשטיח זה. דרך האתר תוכלו להזמין חברת ניקוי שטיחים בכל אזורי הארץ, בהתאם לזמינות בעלי המקצוע ברגע ההזמנה ולעשות סקר שוק מהיר שעוזר לחסוך עלויות ולהכיר את המחירים.

ניקוי שטיח שאגי

מחיר ניקוי שטיח שאגי

לרוב מחיר ניקוי שטיח שאגי על ידי חברה מקצועית נע בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח עבור שטיחים בגודל בינוני. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודלו של השטיח, כמו גם מורכבות תהליך הניקוי שלו. ידוע שבעקבות הסיבים הסינטטיים שיש בשטיח זה הוא נחשב למורכב יותר מאחר והוא צובר לכלוך, אבק וחול בין הסיבים הללו. בנוסף חשוב לדעת שהעלויות עשויות להשתנות בהתאם לאזור מגוריכם ולכן הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת היא לקבל הצעות מחיר אמיתיות ממספר בעלי מקצוע שונים.

מחיר ממוצע לניקוי שטיחי שאגי

מחיר ממוצע לניקוי שטיחי שאגי: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הזמינו בעל מקצוע לניקוי שטיח שאגי

שטיח השאגי נחשב לשטיח אופנתי ועל כן הוא נפוץ בבתים רבים מאוד בישראל. חלקנו תוהים האם ניתן לבצע ניקוי עצמאי של שטיח שאגי או שמא עלינו להזמין חברה מקצועית לכך. כדאי לדעת ששאיבה רגילה של שטיח שאגי באמצעות שואב האבק הביתי, לא יכולה לספק ניקוי טוב כמו תהליך ניקוי של חברה שזו ההתמחות שלה. למעשה הסיבים הארוכים שמהם בנוי השטיח, מקשים מאוד על שואב האבק להגיע לאזורים עמוקים יותר בשטיח ולכן מתעורר הקושי של הסרת שאריות אבק בין סיב לסיב.

בשטיחים מסוג שאגי אנו רואים לא פעם כמויות של שיערות, שאריות מזון, אבק ולכלוך וכמובן כתמים קלים או קשים אשר נשארים גם לאחר שמזמין העבודה מספר שהוא מבצע תחזוקה כמידי שבוע או שבועיים ושואב את השטיח לצורך הוצאת הלכלוך. על כן ההמלצה שלנו היא להזמין חברה אשר מתמחה בניקוי שטיחי שאגי ויודעת גם לשמור על השטיח תוך כדי התהליך.

שטיח שאגי

מדוע כדאי להזמין שירות דרך האתר?

באמצעות פורטל טופ שטיחים ניתן לקבל שירות ניקוי שטיחים מקצועי בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום ולהזמין בעלי מקצוע שנבדקו ונמצאו מומלצים ובעלי חוות דעת מצוינות. אנו מקפידים על עבודה עם החברות הטובות ביותר אשר מחזיקות את מכשירי ניקויי שטיחים חדישים ששומרים על איכות השטיח שלכם. על ידי השארת הפרטים בטופס המצורף, תוכלו להתחיל לקבל הצעות מחיר שונות ולבחון את המחירים השונים ורק לאחר מכן להמשיך עם ההצעה המשתלמת ביותר, ללא כל התחייבות או עלות מצדכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי שטיחי שאגי בבית הלקוח 

כיום כבר לא נדרש מכם לקחת את השטיח אל מפעל ניקוי שטיחים ולהיפרד ממנו למספר ימים עד סיום התהליך אלא ישנה דרך נוחה ופשוטה יותר והיא כמובן הגעה של בעל המקצוע אליכם הביתה. תהליך הניקוי עשוי לקחת בין חצי שעה לשעתיים אך הזמנים משתנים כמובן בין שטיח לשטיח מאחר וגודלו של השטיח וכמות הלכלוך המצויה בו - משפיעים באופן ישיר על אורכו של התהליך. חשוב לדעת שרוב החברות מעניקות היום טיפולים משלימים שמטרתם לנטרל ריחות רעים שעולים מהשטיח בעקבות שתן של בעלי חיים או כתמי מזון שנשפכו עליו, כאשר הטיפול מחטה את השטיח ועוזר להעניק לו מראה נקי ויפה יותר.

שאלות נפוצות על ניקוי שטיחי שאגי

האם ניקוי שטיח שאגי לבן שונה מניקוי שאגי בצבעים אחרים?

לא בהכרח. צורת הניקוי נקבעת בין היתר כתוצאה מסוג הכתמים המופיעים על גבי השטיח שלכם ולכן כל מקרה לגופו. 


מדוע חשוב לנקות שטיחי שאגי?

מלבד השיקול האסתטי, שטיחי השאגי מרבים לצבור אבק, לכלוך וקרדית האבק - ייצור זעיר שגורם לאלרגיות אצל אנשים רבים ונמצא בשטיחים שונים. על כן תהליך הניקוי חשוב ומהותי.


באיזה שיטה מנקים את השטיחים?

ישנן מספר שיטות עבור ניקוי שטיחי שאגי כאשר ניתן לנקות אותו באמצעות מכונה מיוחדת לניקוי יבש או במכונה קיטור אשר מתיזה מים חמים וחומרי ניקוי מיוחדים ולאחר מכן שואבת את הלכלוך החוצה.


האם תהליך הניקוי כולל גם תיקון של השטיח?

כאשר מזמינים ניקוי שטיחים, חשוב לדעת שהשירות הסטנדרטי אינו כולל תיקון של פגמים בשטיח. יחד עם זאת, כדאי לדעת שניתן למצוא באתר שלנו בעלי מקצוע גם עבור תיקון שטיחים מסוג שאגי.