מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיח אפגני

שטיח אפגני הנו ארוג בעבודת יד ורגיש מאוד ולכן ניקוי שלו צריך להיות על ידי מקצועניים באופן ידני ולא מכני, ניתן לקבל אצלנו שירות בבית הלקוח ובכל אזור במדינה, פנה כעת והתחל לקבל הצעות מחיר.

הנה הסיבות למה לפנות אל "טופ שטיחים"

שירות מקצועי, איכותי ואמין רק אצלנו!
בפנייה אלינו אין לכם התחייבות וכמובן השירות בחינם.
קבל עד שלוש הצעות מחרי של חברות ונותני שירות מעולים.
כמובן, עובדים בכל הארץ בפריסה ארצית.

ניקוי שטיח אפגני בטכניקה הנכונה

שטיחים אפגניים עשויים בדרך כלל מצמר כאשר הצבע הדומיננטי השולט הוא הצבע האדום. האריגה שלהם היא מלאכת אומנות והם מתקרבים ברמתם לשטיחים הפרסיים. שטיחים אפגניים הם שטיחי עבודת יד מיוחדים המשקפים מסורות תרבותיות עשירות מאזורים שונים של אפגניסטן. המחיר שלהם הוא כמובן פונקציה של גורמים שונים הכוללים את האזור ואת אופן הכנת השטיח. השימוש המיוחד בצבעים, הגודל ועוד פרמטרים נוספים. תוכלו לרכוש שטיח במחיר של 2000 שקלים אך גם שטיחים באיכות גבוהה מאוד בקרוב לעשרת אלפים שקלים. בגלל המחיר הגבוה יחסית והטיפול המיוחד ניקוי שטיח אפגני ראוי שיעשה על ידי חברה מקצועית לדבר שתוכל לטפל בו באופן הולם מבלי לגרום נזק. 

ניקוי שטיחים ארוגים בעבודת יד

ניקוי שטיחי אפגני צריך שיעשה במקצועיות רבה על ידי אנשי מלאכה היודעים איך לבצע את העבודה. שטיחי עבודת יד דורשים טיפול על ידי טכנולוגיה מתקדמת בשביל לשמור על האיכות ולשמר את הצבעים ואת המרקם המיוחד. אם אתם צריכים רק להבריש אבק תוכלו כמובן לעשות זאת בעצמכם בעזרת מברשת מיוחדת ובמקרים מסוימים על ידי שואב אבק מותאם. עליכם להקפיד על העוצמה בשביל לא לתלוש את הפרנזים. לחבוט שטיח אפגני זה ממש לא מומלץ ועליכם להימנע מכך בכל מחיר. כמובן שאסור לכבס אותם במכונת כביסה. אתם תמיד יכולים לפנות אלינו בשביל יעוץ והכוונה אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם בכל עת. החברה שלנו מספקת שירות מקצועי של ניקוי שטיחים בכל רחבי הארץ על ידי החברות הטובות ביותר בתחום עם שירות עד לבית הלקוח.
שטיח אפגני

טופ שטיחים בדרך אליכם

אנחנו חוסכים לכם זמן וטרחה מרובה ובאים עד אליכם הביתה לשם מתן שירות. לוקחים את השטיח המלוכלך ומחזירים אותו נקי ומצוחצח לאחר טיפול מקצועי ויסודי. טופ שטיחים הוא פורטל העובד בכל רחבי הארץ ומספק שירותי ניקיון מתקדמים על ידי מיטב החברות שבשוק. אנחנו מבצעים עבודות גם בבית הלקוח עצמו בכל המקרים הנדרשים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם בכל מקום שבו אתם נמצאים.