מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחי קילים וחבל

שטיחי קילים ושטיחי החבל ברובם נעשים בעבודת יד, מה שאומר שניקוי שלהם מצריך גם הוא שימוש בחומרים מותאמים, רגישים ובמכשור עדין שאינו יפגע בטקסטורה ובצורת השטיח או בגוונו, רוצים להזמין שירות מקצועי לניקוי שטיח חבל וקילים? השאירו פרטים או חייגו למוקד שלנו.

מנקים שטיחי קילים וחבל בעזרת 'טופ שטיחים'

- ניקוי מקצועי עם מכשור מתקדם המתאים לשטיחים רגישים
- תקבלו הצעות מחיר של חברות מנוסות היודעות כיצד לטפל בסוג השטיח
- פעילות נרחבת במגוון אזורי פעילות ברחבי הארץ
- דואגים לכם בעזרת השוואת מחירים שתקבלו מחיר משתלם וזול!

ניקוי שטיחי חבל ארוגים וקילים בעבודת יד

כל מי שיש שטיחים בביתו יודע עד כמה זה מאתגר לנקות אותם, אך למרבה השמחה, יש כיום חברות ניקוי שטיחים שיעשו את העבודה עבורכם! בין שמדובר בשטיחים בעבודת יד או תעשיתיים, טופ שטיחים מאפשרת לכם למצוא חברה או בעל מקצוע שיחזיר אותם נקיים ממש כמו חדשים.

ניקוי שטיחי חבל עדינים בשיטות מיוחדות

שטיחי חבל ארוגים לרוב בעבודת יד דקדקנית, והם רגישים במיוחד לחומרי ניקוי מסוימים. לכן, ניקוי שטיחי חבל צריך להתבצע בשיטות מיוחדות שלוקחות בחשבון את ההרכב והמרקם שלהם. כדי לוודא שאתם באמת נמצאים בידיים טובות, חשוב שתמצאו חברה אשר מתמחה בטיפול בשטיחי חבל וקילים עם חומרים עדינים ואיכותיים שלא יסבו להם נזקים. כאן בטופ שטיחים תוכלו למצוא חברות מהמקצועיות בשוק, ולהיות בטוחים שהוא יחזור אליכם נקי ומצוחצח.
ניקוי שטיחי חבל וקילים

מהו המחיר לניקיון שטיח חבל ושטיח קילים?

מחיר של ניקוי שטיח חבל ושל שטיח קילים משתנה בהתאם לגודל והסוג שלהם, וכן העבודה הנדרשת לנקות אותם. המחיר נע בין 250 ל-450 ש"ח, אם אתם רוצים לקבל הערכת מחיר מדויקת של ניקוי שטיחי קילים או חבלים, פשוט השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר, ותוך זמן קצר יחזרו אליכם חברה מקצועית מאזורכם שתדאג לספק לכם הצעה על פי הצרכים שלכם.

מהם שטיחי קילים וכיצד מנקים אותם?

שטיחי קילים הנארגים בעבודת יד צפופה, ולעתים לוקח חצי שנה לארוג אחד בלבד. השטיחים הללו נארגים בתבנית צפופה של שתי וערב, ובניגוד לרגילים, אין בהם סיבי צמר. לכן, שטיחי קילה הם דקים וקלילים במיוחד, וגם רגישים לא פחות. ניקוי שלהם נעשה אשר נעשה בעזרת מים ובמכונת כביסה ביתית הורס את הסיבים שלהם, וכן את הצבעוניות האופיינית להם. כדי לנקות אותם בצורה יעילה שלא תגרום לו נזקים, מה שניתן לעשות רק עם ניקוי יבש מקצועי. אם יש לכם שטיחי קילים בבית, הפקידו אותם בידיהם של מקצוענים בלבד שינקו אותם עבורכם בצורה העדינה והיעילה ביותר.

ניקוי יבש או רטוב לשטיחים עשוים מחבל וקילים?

בדומה לשטיחי קילים, גם שטיחי חבלים דורשים ניקוי מיוחד שלא ניתן לבצע בבית. בניגוד לחומר הקילים החבלים דווקא כן יכולים לבוא במגע עם נוזלים בלי שיגרמו להם נזקים. הצפיפות של הסיבים בשטיחים מסוג זה דורשת ניקוי אבק יסודי מהם, השרייה שלהם בחומרי ניקיון מיוחדים וייבוש במקום שאינו חשוף לשמש. ייבוש שלהם בשמש פוגע בסיבים שלהם, ולכן מומלץ שתעבירו את העבודה למקצוענים עם ניסיון בתחום. כאן בטופ שטיחים תוכלו למצוא חברות מקצועיות ואמינות במיוחד שיתנו לכם הצעות מחיר עבור ניקוי ריפודים מכל הסוגים וכמובן גם שטיחים. פשוט השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר, ותוך זמן קצר יחזרו אליכם מקצוענים עם הצעות מחיר משתלמות.