מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחי טריקו

שירות מקצועי של ניקוי שטיחים מסוג טריקו המגיע עד לבית הלקוח ופועל בשיטה המתאימה לשמירה מירבית על איכות השטיח לאורך זמן ובו זמנית מנקה כתמים ומרענן את צבע השטיח, דרך "טופ שטיחים" ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר.

מהן היתרונות שיש לנו להציע לכם?

שירות בפריסה ארצית - מגיעים לכל מקום במדינה!
דרך "טופ שטיחים" מקבלים עד שלוש הצעות מחיר.
השימוש בפורטל שלנו הוא בחינם וללא התחייבות.
מטפלים ומתקנים בכל סוגי השטיחים הקיימים.

ניקוי שטיחי טריקו בשיטה הנכונה

שטיחים סרוגים מחוטי טריקו אהובים במיוחד על קהל הלקוחות הישראלי. אפשרויות הסריגה הבלתי מוגבלות והשילובים המיוחדים של הצבעים מאפשרים לכל אחד מכם למצוא את שטיחי הטריקו המתאימים במיוחד עבורו. ניקוי שטיחי טריקו העשויים בעבודת יד יכול להיעשות על ידי מכונת כביסה בטמפרטורה מתאימה. ניתן כמובן גם לנקות אותם עם שואב אבק. אך הדרך היעילה ביותר שעוזרת לשמור על איכות כל סוגי השטיחים היא כמובן ניקוי יבש. באמצעות ניקוי יבש השטיח שלכם זוכה לטיפול ההולם ביותר. אם אתם מעוניינים בשירות מקצועי ואישי אנחנו כאן בשביל לעזור לכם עם העניין.

קבלו עד שלוש הצעות של חברות מובילות!

שירות של ניקוי שטיחים על ידי טופ שטיחים במחירים מעולים על ידי מיטב החברות המובילות ביותר כיום בשוק עם שירות עד לבית הלקוח או הלקוחה. אנחנו מגיעים עד אליכם לוקחים את השטיח המיועד ומחזירים אותו נקי ומוכן לשימוש מחדש. בסופו של דבר ניקוי יבש על ידי חברה מקצועית הוא הפתרון ההולם ביותר עבור שטיחי הטריקו שלכם.
שטיח טריקו

ב"טופ שטיחים" המחירים מעולים!

טופ שטיחים מספקת לכם שירות מקצועי בכל רחבי הארץ. אנחנו הפורטל הגדול במדינה העובד עם עשרות חברות מובילות כל אחת בעלת נסיון רב שנים בתחום. בנוסף לשירות של ניקוי שטיחים אנחנו מבצעים גם ניקוי וילונות, ריפודים ,מזרונים, ספות, ריפודים לרכב ושטיחים מקיר לקיר. לפני שאתם בוחרים חברה מתאימה עדיף תמיד להשוות מחירים בין החברות השונות בשוק. בדיוק בשביל זה יש לכם את הפורטל שלנו עם שירות מצוין עבור כל לקוח או לקוחה. אנחנו מבצעים את עבודת המחקר המקיפה ומספקים לכם שירות איכותי במחירים מעולים. עם תפוצה ארצית ושירות לקוחות מעולה תמיד תוכלו לפנות אלינו לשם קבלת טיפול הולם ומהיר  במחיר מצוין.