מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיח משי

שטיחי משי הם עדינים במיוחד וניקוי שלהם באופן עצמאי עשוי להסב להם נזק, כמובן אם אין לך את הידע הדרוש לכך. לכן אנו ב"טופ שטיחים" יודעים לתת לכם את המענה לניקוי שטיחי משי וזאת כולל הגעה עד לבית הלקוח למתן השירות, פנה כעת אל הפורטל על מנת לקבל הצעות מחיר מכל מקום בארץ!

חלק מן היתרונות הבולטים שלנו:

שירות אשר ניתן בכל מקום ברחבי הארץ.
דרכנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר מעולות!
טיפול בכל סוגי הבדים של השטיחים.
פתרונות ניקוי במגוון שיטות שונות בהתאם לסוג השטיח.

ניקוי שטיח משי בשיטה הנכונה

שטיחי משי מרהיבים דורשים טיפול ייחודי ואישי בהתאמה למרקם העדין של השטיח. אלו הם שטיחים יקרים במיוחד עבור אלו מבינכם היודעים להעריך עבודת אומנות אמיתית. שטיחים העשויים משי מצריכים תחזוקה נכונה ועבודת ניקוי עדינה על ידי חברה מקצועית. ניקוי לא מותאם יכול להרוס את המרקם ולפגוע באיכות. רטיבות היא האויב הגדול ביותר של שטיחי משי ולכן עליכם להקפיד על כך הן בתהליך הניקוי והן בבית.

לא רק על הרצפה?

תמיד אפשר לתלות אותם כדקורציה על הקירות או למצוא שימושים אחרים ומעניינים בסביבה יבשה. אין לנקות את השטיחים על ידי חומרי ניקוי כימיים או כל חומר רטוב אחר ויש להיזהר במיוחד עם סוגים שונים של שמפו היכולים להרוס לחלוטין את המרקם העדין. מים חמים וקיטור יכולים גם הם להרוס את השטיח ולכן כאשר בוחרים חברת ניקוי מקצועית אתם צריכים לדעת בוודאות שהם יודעים את המלאכה בצורה שלמה. מחירים זולים יכולים תמיד להיות חשודים אלא אם כן מדובר בטופ שטיחים. הפורטל הגדול במדינה המספק לכם את השירותים הנדרשים על ידי החברות המובילות ביותר בשוק.
שטיח משי

טופ שטיחים, ניקוי שטיח עשוי משי

אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר בתחום בשביל לספק לכם שירות מצוין במחיר מותאם. עבור כל לקוח או לקוחה יש לנו מחירים מעולים היכולים בהחלט להתאים לכיס שלכם. ניקיון שטיחי משי הוא עסק יקר אבל אנחנו עושים את הכל בשביל להוזיל את העלויות. כל החברות שעובדות איתנו משתמשות בטכנולוגיה ברמה גבוהה כולל כל הנדרש מבחינת הטיפול המותאם לאופי הסיבים. 

כל שירותי הניקוי הנדרשים במיוחד עבורכם

טופ שטיחים מבצעים את כל סוגי הניקיון הנדרשים במיוחד עבורכם. בכל רחבי הארץ ועבור כל סוג של שטיח יש לנו צוות מקצועי ומיומן היודע איך לבצע כל מלאכה בצורה מושלמת.
יש לנו שירות מצוין בכל רחבי הארץ עם שירות מיוחד עד לבית הלקוח. באתר שלנו תוכלו גם לראות מחירון של כל השירותים בשביל לספק לכם מידע אמין לפני ביצוע הבחירה הנכונה. אנחנו מתחייבים תמיד לטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר בשוק.