מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיח סיני

צריך פתרון לניקוי שטיח סיני? לנו ב"טופ שטיחים" יש! פנה כעת אל המוקד שלנו והתחל לקבל הצעות של נותני שירות, בעלי מקצוע וחברות העוסקות בתחום ומגיעות לבית הלקוח לספק לו את השירות המבוקש.

הדרך הבטוחה והזולה - "טופ שטיחים"

קבל עד שלוש הצעות מחיר מוזלות.
ניתן לקבל שירות מקצועי בבית הלקוח עם מכשור מתקדם.
דואגים שתקבלו רק ספקים ונותני שירות איכותיים ומומלצים.
✔ מטפלים, מנקים ומתקנים את כל סוגי השטיחים.

ניקוי שטיח סיני במחירים מעולים

שטיחים סיניים הם פתרון מושלם עבור עיצוב הבית. במחירים מעולים עם דגמים מגוונים תוכלו לרכוש את מיטב השטיחים. השטיחים עשויים מצמר או משי בצבעים שונים והם עשויים בעבודת יד. כמו כל שטיחי הצמר תהליך הניקוי שלהם מצריך ידע מקצועי והקפדה על מספר כללים בסיסיים. שטיחים סיניים העשויים ממשי דורשים טיפול מיוחד. משי הוא בעל מרקם עדין רגיש מאוד לרטיבות והוא יכול להתבלות בקלות באמצעות ניקיון לא מקצועי.

טיפול באמצעות מכשור מתקדם

הרקמה היא הייחודיות האמיתית של שטיחים סיניים אומנות של ממש ממיטב המסורת העתיקה. כל מי שאוהב הידור ואסתטיקה עשירה בדימויים יכול בהחלט ליהנות מהסמלים המיוחדים. אם יש לכם שטיח סיני ואתם צריכים ניקוי מקצועי לשטיח עדיף תמיד להיעזר בחברה מקצועית היודעת איך לבצע את המלאכה. באמצעות השירות האישי של טופ שטיחים אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין באיכות של העבודה.
שטיח סיני

פועלים עם הטובים בתחום!

טופ שטיחים עובדים עם החברות המובילות ביותר בארץ בתחום. שטיחי משי וצמר צריכים טיפול מיוחד וחברה לא מקצועית יכולה להרוס את החוטים ולערבב את הצבעים. יש להקפיד במיוחד על כללים יסודיים בשביל להבטיח טיפול הולם וראוי. רטיבות היא האויב מספר אחד של שטיחים סיניים ויש להימנע מכך גם בזמן השימוש הביתי. כל ניקיון חייב להיות מותאם לאופי השטיח. בעלי המקצוע שלנו עובדים בצורה מושלמת ומספקים לכם שירות איכותי במחירים מובילים.

השוואת מחירים דרך "טופ שטיחים"

הפורטל שלנו מספק לכם את כל השירותים הנדרשים במחירים מעולים. באמצעות שיטה של השוואת מחירים אתם מקבלים שירות מצוין עד לבית הלקוח. אנחנו מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר בשוק ולשירות ברמה מקסימאלית. פנו אלינו עוד היום לשלם קבלת הצעות המחיר המשתלמות שלנו במיוחד עבורכם.