מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחי פרווה

מתעניינים בניקוי לשטיחי פרווה? בעזרת פורטל 'טופ שטיחים' ניתן להזמין נותני שירות ולקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור ניקוי השטיח שלכם, חייגו אל המוקד שלנו וקבלו עד שלוש הצעות בתוך כמה דקות בלבד!

כיצד מנקים שטיחי פרווה?

על מנת לנקות שטיחי פרווה אמיתיים יש לבצע ניקוי ידני ללא מכונות חזקות, הטכניקה המומלצת היא באמצעות אדים או ניקוי יבש ידני (לא מכונת כביסה ענקית), שטיחי פרווה אמיתיים וגם סינטטים מאוד רגישים, הם עשוים מזקיקים דקים מאוד בדרך כלל וכל פעולת ניקוי שאינה בטכניקה הנכונה עשויה לגרום ליותר נזק מאשר תועלת, מוזמנים לנסות את השירותים המוצעים בפורטל שלנו ולקבל כבר עכשיו הצעות מחיר.
ניקוי שטיח פרווה

כמה עולה לנקות שטיח מפרווה?

לא כמו ניקוי שטיח רגיל אך דומה במעט לשיטת הניקוי של שטיח שאגי, המחירים בעבור ניקוי שטיחי פרווה יקרים יותר, כאן מדובר על ניקוי עדין ובעבודת יד איטית וסבלנית, תמחור פר שטיח נע בין 300 - 500 ש"ח ויכול להגיע ליותר מכך. אם הנכם מעוניינים לבצע ניקיון מעמיק הכולל הסרת כתמים מן שטיח הפרווה, דעו כי מדובר בפרויקט שלעיתים יכלול איסוף מביתכם והחזרת השטיח - דבר המייקר בעוד כ-100 שקלים לפחות את העלות המקורית.

מהן השיטות בהן מנקים כתמים מפרווה?

על  מנת להסיר כתמים מפרוות מומלץ להשתמש בחומרים טבעיים וביולוגים בלבד, שימוש בחומר כימי עשוי לגרום לתגובות בצבע הפרווה ולהחלף גוונים ואף לשינוי במרקמים וטקסטורות, לכן חשוב שמי שמבצע את העבודה יעבור עם כמה שפחות חומרי ניקוי כימיים ולכן השיטה העדיפה ביותר היא באמצעות אידוי עם מים מזוקקים וניגוב הכתם על להסרתו המלאה.

מדוע 'טופ שטיחים'?

רוצים לבצע השוואת מחירים בקלות? רוצים גם אתם לחסוך בעלויות ניקוי השטיחים? בעזרת פורטל 'טופ שטיחים' אתם יכולים להיות אלו שחוסכים! השאירו פרטים או חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו ובכך תקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מנותני שירות באזורכם הקרוב! השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות.