מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיח קילים

לא פשוט לנקות שטיחי קילים, הם דקים ועדינים במיוחד ורק בטכניקות מסוימות ניתן לבצע ניקוי מקצועי לשטיחים אלו. כאן ב"טופ שטיחים" אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות מאזורכם המבצעים ניקוי לשטיחי קילים במחירים משתלמים.

מה זה שטיח קילים?

שטיחים דקים במיוחד שנעשים בשיטת שתי וערב, הם עשוים מחוטי כותנה אך הם ללא פלומה בכלל. שטיחי הקילים מגיעים אלינו מאזור פקיסטן, טורקיה וארצות הבלקן השונות, הארגיה המיוחדת והעדינה שלהם מאפשרת הנחת השטיח משני צדדיו, גם העליון וגם התחתון, האמנם השטיח דק מאוד ומצריך ניקוי באופן שבועי ואם זאת ניקיון מקצועי הכולל הסרת כתמים ולכלוך קשה להסרה צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית ועל המחירים ושיטות הפעולה נסביר בהמשך.

מהו המחיר לניקיון שטיחי קילים?

היותם שטיחים עדינים המצריכים חומרים המתאימים לכך שלעיתים יקרים יותר מהחומרים הרגילים. הם גם דורשים תשומת לב הדומה לשטיחים עדינים וארוגים, המחיר בעבור שטיחים מסוג זה נעים בין 450 - 500 שקלים. האמנם, המחיר הגובה יחסית מתייחס לשטיחים גדולים ובמידה ומדובר על שטיח קטן או בינוני המחיר עשוי להשתנות. כמו כן - אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, ייתכן ותגלו שלאחר השוואת מחירים תוכלו לקבל מחיר זול מזה.

כיצד מתבצע ניקיון לשטיח קילים?

ניסיון של ניקוי עצמאי של שטיחי קילים ללא ידע מקדים עשוי להסב להם נזק בלתי הפיך, למשל שימוש במכונת כביסה - עשוי להרוס אותו לחלוטין או שימוש בחומרי ניקיון שאינם מתאימים לכך. כמו כן חשיפה לשמש עשויה לגרום לדהייה של הצבע. במידה ויש כתם שנוצר בזה הרגע, נסו לנקות אותו בעזרת מגבון. לא הצלחתם? כאן נכנסת לתמונה חברה לניקיון השטיחים, שבאמצעות מכשור מתקדם ומתאים היא יכולה לבצע בעבורכם ניקוי לשטיח הקילים, בין אם זה באמצעות ניקוי יבש או כל טכניקה אחרת שהיא רואה ויודעת שמתאימה לכך.
שטיחי קילים