מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי מקצועי לכל סוגי השטיחים

בפורטל "טופ שטיחים" ניתן להשיג הרבה שירותים הקשורים בניקוי של שטיחים, ריפודים, ספות וכו'. כמו כן, אנו מתמחים בעיקר בניקוי שטיחים וזאת מכל סוג, בחר את הסוג הדרוש לך, קרא עליו עוד ואף הזמן שירות עד לביתך.

בחר את סוג השטיח הרצוי​

ניקוי שטיח פרסי
שטיח פרסי
ניקוי שטיחי קיר אל קיר
שטיח מקיר לקיר
שטיח צמר
שטיחים מצמר
שטיח שאגי
שטיח שאגי
שטיח אפגני
שטיח אפגני
שטיח טריקו
שטיח טריקו
שטיח משי
שטיחי משי
שטיח סיני
שטיח סיני
ניקוי שטיח לאחר הצפה
שטיח לאחר הצפה
ניקוי שטיח קילים
שטיחי קילים
ניקיון שטיח במשרד
שטיחי משרדים
ניקוי שטיח עתיק
שטיחים עתיקים

עוד קצת על הפורטל שלנו

מעבר לכך שתוכל להזמין ניקוי לכל סוג של שטיח, יש לנו גם פתרונות נוספים למגוון מוצרים ביתיים כמו למשל: וילונות, ריפודים, ספות וגם מזרנים, כל השירותים הנ"ל מתבצעים בבית הלקוח על ידי צוות מקצועי של אחת מן החברות הפועלות עימנו ובאמצעות ציוד ומכשור מתקדם במגוון שיטות (הכל בהתאם לכתמים ולסוגי הבדים השונים), מוזמנים לפנות כעת אל הפורטל על מנת להתחיל ולקבל הצעות מחיר, לבצע השוואת מחירים ולהנות משירות איכותי במחיר הכי זול שיש.
סוגים של שטיחים

כל שטיח והטיפול שלו

שיטות הניקיון מתחלקות על פי סוג השטיח, מאיזה חומר הוא עשוי, מהי שיטת האריגה שלו, סוג הכתם שיש עליו, תכולת החיים של השטיח ועוד אלמנטים אשר בעלי המקצועות יודעים לאבחן בעת הגעה לביתך ובדיקת השטיח, אלו אשר עשוים מחומרים זולים אך עדיין גדולים ואתם רוצים לשמור עליהם למשל הסינטטים ואלו העשוים בסין יצטרכו לקבל טיפול עדין וקדפני על מנת לא להסיר מהם את הצבע או לפגום אותם, ישנם כאלו גם שלא ניתן לנקות מבלי להרוס ולכן מנקה השטיחים או החברה שתגיע אליכם תודיע לכם על ההשכלות אם בכלל תרצה לבצע את השירות.

לא תם עידן השטיחים מקיר לקיר

השטיחים אשר פרוסים על כל חלל החדר כיום מובילים במשרדים וב-"Open Space" אך גם הם אינם מיוצרים באותה השיטה של פעם. אלא מחולקים לריבועים אשר ניתנים להסרה - לניקוי ולהחזרה במידה ויש כתמים באזורים ספציפים אפשר פשוט להחליף את הריבוע ולזרוק את הישן לפח, תוכלו ללמוד עוד על הסרת כתמים משטיחי קיר לקיר בעמוד הייעודי המסביר עליהם בפירוט רב.