ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

תיקון ספות בד

גלו מה כולל תהליך של תיקון ספות בד והשוו בין מספר רפדים מומלצים המספקים את השירות באזור המגורים שלכם. ניתן לתקן ספות בד של כל החברות ובכל גודל קיים, החל מתיקונים פשוטים ועד להחלפת הריפוד ומילוי הכריות.

תיקון מקצועי של ספות בד בבית הלקוח

מרגישים שהספה שלכם כבר ידעה ימים טובים יותר? מעוניינים לחדש אותה ולספק לה מראה יפה בדיוק כמו בעבר? תוכלו להזמין דרכנו שירות של תיקון ספות. חלק מהחברות ובעלי המקצוע מציעים כיום תיקון מקצועי בסטודיו שלהם אך אחרים יספקו גם את השירות (אשר הפך למבוקש בשנים האחרונות) של תיקון הספה בבית הלקוח. כך תוכלו לחסוך כסף על תהליך ההוצאה והשינוע של הספה ולקצר את זמני התהליך כולו.

 

תיקון ספות בד

מה כולל תיקון ספות בד?

ההגדרה של תיקון ספות בד היא כללית למדי ולכן חשוב להבין מה בדיוק השירותים שנכללים תחת השירות הזה. כאשר מדברים על תיקון מקצועי על ידי רפד מומלץ, מתכוונים לרוב אל הדברים הבאים:

  • תיקון של קרעים ותפרים בספה: במקום להחליף את כל הספה בגלל קרע שנוצר בה, ניתן לתקן כמובן לבצע תפירה של האזור בצורה כזו אשר תשלים את הריפוד.
     
  • מילוי ספוג בספה: הספוג של הספה מתרכך לאורך השנים ולעיתים נדרש להחליף אותו לגמרי או להוסיף מילוי נוסף בשביל לשדרג את המראה של הספה.
     
  • החלפת הריפוד הקיים: אם הגעתם למסקנה כי ניקוי ספת הבד אינו אפקטיבי יותר מאחר והריפוד כבר במצב לא טוב, ייתכן שתידרשו להחליפו בריפוד חדש לגמרי.

כמה עולה שירות של ריפוד ספות בד?

בעבור ריפוד ספת בד דו מושבית, תשלמו ברוב המקרים 2,800 ש"ח בממוצע. כמובן שכל מקרה לגופו והמחיר עשוי להשתנות גם על פי עלות הבד או המידות המדויקות של הספה. רוב הרפדים יבקשו מכם לצלם את הספה ולשלוח להם תמונה בשביל להבין את המצב שלה ועל מנת לספק תמחור מתאים.

 

מחיר ממוצע לריפוד ספת בד

מחיר ממוצע לריפוד ספת בד: 2800 ₪

טווח מחיר גבוה 3800 ₪

טווח מחיר נמוך 1800 ₪

תיקון ספות בד דרך הפורטל המוביל בישראל

החלפת ריפוד לספות בד ישנות זו עבודה למקצוענים. רפד מקצועי מחזיק בכל הציוד וכלי העבודה המתאימים לביצוע המלאכה ועל כן אנו מקפידים על עבודה עם הטובים ביותר בתחום. כל רפד שעובד איתנו נבדוק ונמצא בעל המלצות טובות של לקוחות קודמים. אנו מזמינים אתכם לקבל מספר הצעות שונות מרפדים באזורכם, להשוות בין הצעה להצעה ולהמשיך בתהליך עם מי שסיפק את ההצעה הטובה מכולן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

טיפול נקודתי לעומת טיפול נרחב

כדאי להתייעץ עם הרפד באשר לסוג הטיפול הנדרש מאחר וחלק מהתיקונים יכולים להתבצע באופן נקודתי ובכך לעלות לכם פחות כסף אך ייתכנו גם מקרים שבהם תיקון נקודתי לא יהיה משתלם מאחר ועלות החלפה של הריפוד בשלמותו תהיה עדיפה והגיונית יותר בשל הפער הקטן במחיר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה