ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

תיקון ספות בד

גלו מה כולל תהליך של תיקון ספות בד והשוו בין מספר רפדים מומלצים המספקים את השירות באזור המגורים שלכם. ניתן לתקן ספות בד של כל החברות ובכל גודל קיים, החל מתיקונים פשוטים ועד להחלפת הריפוד ומילוי הכריות.

תיקון מקצועי של ספות בד בבית הלקוח

מרגישים שהספה שלכם כבר ידעה ימים טובים יותר? מעוניינים לחדש אותה ולספק לה מראה יפה בדיוק כמו בעבר? תוכלו להזמין דרכנו שירות של תיקון ספות. חלק מהחברות ובעלי המקצוע מציעים כיום תיקון מקצועי בסטודיו שלהם אך אחרים יספקו גם את השירות (אשר הפך למבוקש בשנים האחרונות) של תיקון הספה בבית הלקוח. כך תוכלו לחסוך כסף על תהליך ההוצאה והשינוע של הספה ולקצר את זמני התהליך כולו.

 

תיקון ספות בד

מה כולל תיקון ספות בד?

ההגדרה של תיקון ספות בד היא כללית למדי ולכן חשוב להבין מה בדיוק השירותים שנכללים תחת השירות הזה. כאשר מדברים על תיקון מקצועי על ידי רפד מומלץ, מתכוונים לרוב אל הדברים הבאים:

  • תיקון של קרעים ותפרים בספה: במקום להחליף את כל הספה בגלל קרע שנוצר בה, ניתן לתקן כמובן לבצע תפירה של האזור בצורה כזו אשר תשלים את הריפוד.
     
  • מילוי ספוג בספה: הספוג של הספה מתרכך לאורך השנים ולעיתים נדרש להחליף אותו לגמרי או להוסיף מילוי נוסף בשביל לשדרג את המראה של הספה. לרוב נדרש גם בעת תיקון ספה שוקעת.
     
  • החלפת הריפוד הקיים: אם הגעתם למסקנה כי ניקוי ספת הבד אינו אפקטיבי יותר מאחר והריפוד כבר במצב לא טוב, ייתכן שתידרשו להחליפו בריפוד חדש לגמרי.

כמה עולה שירות של ריפוד ספות בד?

בעבור ריפוד ספת בד דו מושבית, תשלמו ברוב המקרים 2,800 ש"ח בממוצע. כמובן שכל מקרה לגופו והמחיר עשוי להשתנות גם על פי עלות הבד או המידות המדויקות של הספה. רוב הרפדים יבקשו מכם לצלם את הספה ולשלוח להם תמונה בשביל להבין את המצב שלה ועל מנת לספק תמחור מתאים.

 

מחיר ממוצע לריפוד ספת בד

מחיר ממוצע לריפוד ספת בד: 2800 ₪

טווח מחיר גבוה 3800 ₪

טווח מחיר נמוך 1800 ₪

תיקון ספות בד דרך הפורטל המוביל בישראל

החלפת ריפוד לספות בד ישנות זו עבודה למקצוענים. רפד מקצועי מחזיק בכל הציוד וכלי העבודה המתאימים לביצוע המלאכה ועל כן אנו מקפידים על עבודה עם הטובים ביותר בתחום. כל רפד שעובד איתנו נבדוק ונמצא בעל המלצות טובות של לקוחות קודמים. אנו מזמינים אתכם לקבל מספר הצעות שונות לתיקון ספות מרפדים באזורכם, להשוות בין הצעה להצעה ולהמשיך בתהליך עם מי שסיפק את ההצעה הטובה מכולן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

טיפול נקודתי לעומת טיפול נרחב

כדאי להתייעץ עם הרפד באשר לסוג הטיפול הנדרש מאחר וחלק מהתיקונים יכולים להתבצע באופן נקודתי ובכך לעלות לכם פחות כסף אך ייתכנו גם מקרים שבהם תיקון ספות נקודתי לא יהיה משתלם מאחר ועלות החלפה של הריפוד בשלמותו תהיה עדיפה והגיונית יותר בשל הפער הקטן במחיר.

שאלות נפוצות על תיקון וחידוש ספות בד

מתכננים להזמין שירות של חידוש ספות בד? כדאי שתקראו את השאלות הבאות שקיבלנו מגולשי האתר:

האם אפשר להזמין דרככם שירותי ריפוד ספות בבית הלקוח?

חלק גדול מבעלי המקצוע שעובדים איתנו, מספקים את השירות של ריפוד ספה בבית הלקוח. בדקו זאת מראש וציינו את הבקשה בפני הרפד.


איך מתומחרת עבודה של החלפת ריפוד ספות?

בעת החלפת ריפוד לספה נהוג להתחשב בפרמטרים כמו מבנה הרהיט וגודלו, סוג וכמות הבד הנדרשת ועוד.


האם מומלץ להשתמש במדבקות לתיקון קרע בספה?

המדבקות הן פתרון זול אך הוא לא כל כך מומלץ. אין תחליף לעבודה מקצועית וייסודית של רפד, אשר תופר את הבד בצורה מדויקת ומספק שירותים משלימים נוספים כמו מילוי ספות או החלפה של הספוג לגמרי.