ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור הוא עשה למקצוענים. אם ברצונכם להחליף ריפוד של ספת עור או לבצע חידוש לספה הישנה, תוכלו להזמין דרכנו את השירות תוך שמירה על מחירים משתלמים.

תיקון ספות עור על ידי רפד מקצועי

ספות עור אומנם נחשבות לאיכותיות למדי אך גם הן, בדומה לספות מחומרים אחרים, עשויות להינזק לאורך השנים. תיקון ספות עור מקצועי הוא פתרון נהדר לאלו מכם אשר עדיין מעוניינים להשתמש בספה הקיימת גם בשנים הבאות אך הוא מצריך לא פעם עבודה מקצועית של רפד, אשר יתקן את הספה ויבצע החלפה לחלק מרכיביה.

 

פורטל טופ שטיחים מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות שונות מרפדים מומלצים אשר פועלים באזור שלכם וזמינים כעת לספק מענה. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו בחינם מספר הצעות מחיר שונות לכל עבודה נדרשת.

 

תיקון ספות עור

ריפוד ספות עור - כמה זה עולה?

מחיר ריפוד ספות עור בעלת שני מושבים (דו מושבית) הוא בממוצע סביב 5,000 ש"ח. הסיבה לטווח הרחב היא שמאוד תלוי בסוג העור, מורכבות העבודה והדגם הספציפי של הספה שיש ברשותכם. ריפוד ספות עור אומנם יקר יותר מריפוד של ספות בד אך ברוב המקרים הוא ישתלם יותר מאשר החלפת הספה הקיימת בחדשה.

מחיר ממוצע לריפוד של ספת עור

מחיר ממוצע לריפוד של ספת עור: 4850 ₪

טווח מחיר גבוה 6500 ₪

טווח מחיר נמוך 3200 ₪

מה כלול במסגרת תיקון וחידוש ספות עור?

להלן העבודות הנפוצות ביותר הנכנסות תחת ההגדרה של חידוש ספות עור ופעולות התיקון השונות:

  • מילוי של מושבי הספה וכריות הגב: לאורך השנים המילוי עשוי להתפורר ולהיהרס. במצב שכזה, נרצה להחליפו במילוי חדש והמשמעות היא כמובן פתיחת התפרים של הכריות.
     
  • תיקון תפרים בספת עור: התפרים בספת העור עשויים להיקרע או להיפרם ונדרש לבצע תיקון שלהם בצורה אסתטית ומקצועית.
     
  • תיקון של שפשופים ושריטות: ריפוד ספות עור הוא עדין מאוד ולכן במקרים רבים נוצרים שפשופים ושריטות על המושבים או המשענת בעקבות חפצים חדים כמו מפתחות או בעלי חיים שעולים עליו ושורטים אותו.

תיקון ספות עור עשה זאת בעצמך - האם כדאי?

אנו נשאלים לא פעם, האם אפשר לתקן ספת עור לבד, ללא עזרתנו של גורם מקצועי והאם זה מומלץ. כדאי לזכור כי הרצון לחסוך בעלויות העבודה, עשוי בסופו של דבר לא להשתלם מאחר וחידוש רהיטים, לרבות פעולות של ריפוד ספות עור, כסאות או כורסאות הוא תהליך רגיש אשר צריך להתבצע בעזרת ציוד מתאים.

 

לא כל אחד מאיתנו יודע לבצע תיקון לתפרים בספה או לחבר את הריפוד החדש בצורה מיטבית, ישרה ויפה. בבואכם לתקן את הספה לבד, זכרו כי רפד מקצועי לא רק יסיים את העבודה מהר יותר אלא גם ימנע נזקים בספה בעת התהליך וזאת בשל הניסיון הרב והציוד המקצועי שברשותו.

 

חידוש ספות עור

שירותי תיקון ספות עור בבית הלקוח

כיום, כבר לא צריך להוציא את הספה אל המפעל או בית המלאכה של הרפד. רוב הרפדים יספקו לכם אופציה חליפית של תיקון ספות עור בבית הלקוח, כך תוכלו לחסוך את תהליך ההוצאה וההובלה של הספה ותמנעו שריטות, מכות וחבלות במסגרת התהליך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

חידוש ספות עור כולל טיפול בשלדת העץ

במסגרת תהליך של חידוש ספות עור, ניתן גם לטפל ברגלי העץ של הספה או בשלדת הספה אשר גם היא, ברוב המקרים, תהיה עשויה מעץ. אם הספה שקעה או נשברה, ייתכן שבשל העמוס הרבה על הספה, העץ נסדק ואף נשבר ולכן נדרש להחליפו בקורות חדשות או לתקן את הקורות הקיימות.

 

מחיר של עבודה כזאת עשוי להגיע גם ל-1,200 ש"ח ואף יותר. בנוסף, במסגרת החידוש תוכלו גם להזמין שירות של תיקון צבע של ספת העור ואף להזמין גורם מקצועי לצורך ניקוי ספות עור עם חומרי ניקיון מתאימים ששומרים על העור.