ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

תיקון שטיחים

נקרע השטיח? צריכים להחליף פרנזים? לתפור קנטים חדשים? לקצר שטיח קיים? שירות תיקון וניקוי לשטיחים ניתן להזמין דרך 'טופ שטיחים' ולקבל עד שלוש הצעות מחיר, למטרת השוואת מחירים מהירה ויעילה.

ניקוי תיקון שטיחים מקצועי מזמינים ב'טופ שטיחים'

בין אם השטיח נוצר בעבודת יד או שטיח תעשייתי, ברגע שהוא צריך חידוש (בין אם זה תיקון או ניקוי), הוא צריך יד מקצועית שתעשה זאת. עם טכניקות שונות ועד למקצועיות של עבודת יד, ניתן לקבל תיקון וחידוש מלא לשטיח עד לחזרתו כחדש. אנו בטופ שטיחים יודעים לספק לכם את בעלי המקצוע הנכונים וגם לסייע לכם לבצע השוואת מחירים בינהם, ככה שתוכלו גם לקבל שירות מקצועי וגם מחיר זול ומשתלם. השאירו פרטים או חייגו ואנו נדאג לכל השאר. כל מה שעליכם לעשות הוא להשוות בינהם ולבחור בנותן השירות המתאים לכם.

כמה עולה לתקן שטיח?

הנה מחירון מוערך, כמה עולה תיקון לשטיח, החלפת קנטים או פרנזים, חיתוך ותיקון קרעים. חשוב לציין כי המחירים הנם ממוצע ואינם מחייבים את נותני השירות הפועלים עם טופ שטיחים לעמוד בהם.

מחירון תיקון שטיחים

מחיר הדבקת גב לשטיח (לפי מטר מרובע)

90 - 110 ש"ח
כמה עולה החלפת קנטים במכונה?

50 - 65 ש"ח
מחיר להחלפת פרנזים לשטיח בעזרת מכונה

90 - 120 ש"ח
מחיר קיצור שטיח (לא כולל קנטים או פרנזים)

45 - 60 ש"ח למ"ר
מחיר תיקון קרע בשטיח

40 - 70 ש"ח
החלפת פרנזטים בעבודת יד (לפי מטר רץ)

300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

החלפה ותיקון פרנזים לשטיח

פרנזים לשטיח הנם החוטים הארוכים שיוצאים ממנו והם למעשה "גימור" השטיח. לעיתים הם נותים להיקרע, להיפרם או להשחיר. ניתן לבצע החלפה של הפרנזים באמצעות חיתוך הקיימים ותפירה של פרנזים חדשים במקום. כמו כן, ניתן להלבין את הקיימים וישנם כאלו אשר רק מתקנים קרע נקודתי. המון בלאי קורה באזור הזה של השטיח ולאלו אשר רוצים לשמור עליו לאורך זמן בנראות טובה - השירות מומלץ.

שירותי תיקון שטיח מקיר לקיר 

זקוקים לתיקון שטיח מקיר לקיר? אם יש לכם בבית או אפילו במשרד שטיחים מקיר לקיר, כדאי שתדעו שאנחנו לא רק מעניקים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר אלא גם מספקים שירות של תיקון השטיח. בין אם מדובר בפעולות חידוש של צבעים ובין אם בתיקון קרעים שנוצרו עם השנים, תוכלו להבטיח בעזרתנו תהליך חידוש ותיקון מקצועיים ובמחיר אטרקטיבי. 

קיצור שטיח - איך עושים זאת?

עברתם דירה והשטיח שהיה אצלכם כבר לא מתאים? לא רוצים לרכוש חדש במקומו? בשביל זה קיים שירות קיצור לשטיחים. מה שעושים למעשה הוא חותכים את השטיח באמצעות מספרים או סכין חדה לפי בקשת הלקוח. לאחר מכן תופרים את הקנט לסגירת החוטים (על מנת שלא יפרם) ואז יוצרים קנט חדש או פרנזים, תלוי איפה החיתוך בוצע. לאחר מכן מבצעים ניקוי לשטיח על מנת לטשטש ככל שניתן את השינוי.

קיצור שטיח

תפירת קנטים לשטיחים (תיקון שטיח פרום)

לכל שטיח יש קנטים ויש להם תפקיד חשוב מאוד, הם למעשה אחראים על אי פרימת השטיח. כאשר עם הזמן הם מתבלים ולאט לאט נפרמים עשוי השטיח כולו להיפרם ולגרום לנזק לכלל השטיח. אז מה עושים במצב כזה? תופרים את הקנטים ומחזיקים אותם. תיקון קנטים הוא שירות דיי ידוע בהקשר לתיקון שטיחים מקצועי, אם אתם צריכים את השירות, אנחנו כאן.

תיקון שטיחים בעבודת יד (גם פרסי)

ניתן לתקן שטיח באמצעות מכונה ואם קראתם את המחירון, ניתן לראות שהמחיר זול בהרבה מאשר בעבודת יד. שטיחים אשר נארגו בעבודת יד - צריכים לקבל טיפול גם כן בעבודת יד. אם יש לכם שטיח פרסי שנקרע, צריך סגירה לקנט שנפרם או החלפה של פרנזים, ניתן לקבל שירות תיקון שטיחים בעבודת יד באמצעות בעלי המקצוע המתאימים תוך הקפדה על עבודה עדינה ומוקפדת ששומרת על השטיח שלכם. 

תיקון שטיחים

תיקון שטיחים - אלו אזורי השירות הנפוצים

דרך פורטל טופ שטיחים תוכלו לקבל שירותי תיקון שטיחים במגוון ערים:

תיקון קרע בשטיח כולל חידוש

קרע באמצע השטיח? קרע בצידו? לא משנה איפה - חידוש שטיח כולל שחזור הצבע ותיקון הקרע ניתן לקבל, השירות האמנם לא פשוט כלכך במיוחד אם צריך לשחזר חתיכה שנקרעה לחלוטין. לרוב כמובן הקרע יהיה ניתן לתפירה ולתיקון והשירות גם לא כלכך יקר (אלא אם כן זו עבודת יד).