מוקד טלפוני: 077-6049644

שאיבת שטיחים

יש לכם שטיחים גדולים במיוחד? צריכים שירות שאיבת שטיחים עם ציוד מקצועי ובביצוע של צוות מנוסה? ב"טופ שטיחים" ניתן להזמין שירות מסוג זה בכל אזור בארץ ובמחירים הכי זולים בארץ.

שאיבת שטיחים מקצועית במיוחד

- שאיבת שטיחי קיר אל קיר למשרדים ובתי מלון
- שירות מקצועי המגיע עד לביתך וכולל הסרת כתמים
- שאיבת שטיחים שאגי הקשים לניקוי
- מחירים מוזלים ומיוחדים לבאי "טופ שטיחים"

שאיבת שטיחים על ידי מקצוענים

פעמים רבות קורה שבשל פגעי מזג האוויר, בלאי טבעי או חלילה הופעת כתמים קשים ונזקים נדירים, מתעורר הצורך להיעזר בשירותי שאיבת שטיחים מקצועיים. חשוב להבין שגם אם אינכם עומדים לבצע את השאיבה בעצמכם אלא להזמין חברה חיצונית שתעשה זאת עבורכם, עליכם להכיר את סוגי העבודות לשטיחים כדי לדעת מה להתאים לשטיח שלכם, וכדי להיות בטוחים שהחברה שתזמינו אכן תכיר את התנאים הללו גם היא - וכך תוכלו לדעת (בין השאר), שהיא אכן מקצועית וראויה. 

איך הכי טוב לשאוב שטיח שאגי?

שאיבת שטיח שאגי, באופן מקצועי ועצמאי בבית, חייבת להיעשות בזהירות וללא שימוש בעוצמות גבוהות מדי של שאיבה כדי לא לפגוע בשערות השטיח ולתלוש אותם, אך מנגד יש להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים שייכנסו לעובי השטיח ויסירו ממנו כתמים, הצטברויות של פירורי אבק ולכלוכים נוספים, וכמובן גם מזיקים וחיות זעירות הנצמדות לשערות השטיח. בתור שלב ראשון, יפוזר על השטיח חומר הניקוי הייעודי לשטיחים מסוג זה (ועדיף עם רמת התאמה גבוהה ככל האפשר), ולאחר מכן יחל שלה הקרצוף העדין - רצוי עם מים, אם כי אין בכך תמיד חובה.
שאיבת שטיחים

האם כדאי להזמין בעל מקצוע לצורך שאיבת שטיח?

במיוחד במקרים של שטיחים מיוחדים אך גם אחת לכמה זמן בשטיחים ה"רגילים" שיש בביתכם, רצוי ומומלץ להזמין שאיבת שטיחים מקצועית, וזאת דרך פורטל "טופ שטיחים" האיכותי, המבטיח למצוא את איש המקצוע המדויק והמתאים לכם ביותר, תוך מינימום "טרטורים" ומקסימום אדיבות, שירותיות ואמינות.

לשאוב כמו מקצוען, כך תעשו זאת נכון

במקרים בהם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות ולהזמין שירותי שאיבת שטיחים מקצועית לעתים רחוקות יותר, תוכלו לעשות זאת בבית - אך חשוב מאד לזכור שלכל סוג שטיח יש חומר אשר נועד לביצוע ניקוי ייעודי לשטיח משלו, כמו גם טכניקות שאיבה ייחודיות לרבות בחירה בפייה הנכונה לשואב האבק. עוד חשוב לזכור כי לא כל הפיות והשואבים מתאימים לכל השטיחים, ולכן ישנם מקרים בהם לא תהיה ברירה אלאל הזמין שירותי שאיבת שטיחים מקצועית כדי לשוות לשטיח שלכם מראה רענן וחדש כמו בתחילה כשרכשתם אותו מהחנות.